Šustekova, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
247 900 €
3 592,75 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
69 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
12/12
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha lodžie :
3 m²
Plocha pivnice:
1,5 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
Rok kolaudácie:
1989
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola ekonómie a manažmentu v Bratislave
Furdekova, 851 03, Bratislava
234 m
Základná škola Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
433 m
Súkromná základná umelecká škola
Pankúchova, 851 04, Bratislava
433 m
Gymnázium Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
495 m
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa
Haanova, 851 04, Bratislava
537 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09033 ...
Zobraziť číslo
Almond Reality
Pražská 11
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09033 ...
Almond Reality Bratislava
Almond Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností