Budyšínska, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
329 900 €
4 149,16 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
80 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
7/13 + výťah
Zmiešaná
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Zastavaná plocha:
79,5 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta managementu UK
Odbojárov, 831 04, Bratislava
427 m
Farmaceutická fakulta UK
Námestie pri zimnom štadióne, 832 32, Bratislava
460 m
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
728 m
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
742 m
Súkromná materská škola Slovenskej technickej univerzity v Bratislave
Legionárska, 811 07, Bratislava
941 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitná sieť UPgreat
Hubová 13
Šamorín
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr.Slávka Lovás Szlama MBA, RSc.
UPgreat
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností