Štúrova, Nitra, okres Nitra
185 000 €
2 078,65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
89 m²
Zastavaná plocha:
89 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Medija detské jasle a materské centrum
Wilsonovo nábrežie, 949 01, Nitra
300 m
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
370 m
Piaristická Materská škola
Hornotabánska, 949 01, Nitra
395 m
Filozofická fakulta UKF
Hodžova, 949 01, Nitra
458 m
Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského
Piaristická, 949 01, Nitra
469 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0915 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyBc. Nikola Takácsová
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností