Zúfalá manželka Eva Longoria predáva svoju skvelú vilu za dvojnásobok, ako ju kúpila

Zúfalá manželka Eva Longoria predáva svoju skvelú vilu za dvojnásobok, ako ju kúpila

Herečka zo seriálu „Zúfalé manželky“ vôbec nie je taká zúfalá, len si myslí, že svoju vilu maximálne vylepšila a tak si zaslúži za to aj peniaze navyše. Uvidíme, či sa jej to podarí, predajná cena 22 888 milióna dolárov je skutočne celebritná.

Zdroj: Anthony Barcelo

Sexy herečka a producentka Eva Longoria (47) a jej manžel producent a výkonný riaditeľ José Bastón (54) kúpili svoju nehnuteľnosť ešte v roku 2017 za 13,5 milióna dolárov, rok po svojej svadbe. V tom čase bola táto veľkolepá španielska koloniálna vila vraj „nevýrazný ako suchý toast“ a „plná generického inscenovaného nábytku“. Ako povedala Eva pre magazín Architectural Digest, jej manžel je vášnivým zberateľom umenia a „nedoceneným architektom a interiérovým dizajnérom“, takže sídlo kompletne zrekonštruovali. Zdá sa, že sa im to podarilo excelentne. Dnes je z nej priestor v čistom modernom štýle s dôrazom na pohodlie, takže požadovaná cena 22 888 milióna dolárov možno ani nie je príliš premrštená. Veď posúďte sami.

Zdroj: Getty Images/ Casa Del Sol

Zdroj: Anthony Barcelo

Rozľahlé moderné sídlo leží na polhektárovom pozemku v kľukatej súkromnej uličke vysoko nad Beverly Hills v Benedict Canyon. Je opevnené elektronickými bránami a kamerovým bezpečnostným systémom a má celkom 8 spální a 9 kúpeľní, plus niekoľko ďalších toaletných miestností, na priestrannej obytnej ploche 1 020 m2.

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Za lakovanými červenými vstupnými dverami je domov plný teplých organických textúr a luxusných povrchových úprav, brilantných farieb a množstva moderných umeleckých diel. V jedálni je obraz Damiena Hirsta v tvare srdca, ktorý Bastón daroval Eve, keď čakali svoje dieťa, a ďalší ikonický Hirstov kúsok v objemnej vstupnej hale s dvojitou výškou, ktorá je vďaka masívnemu svetlíku zaliata prirodzeným svetlom.

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Medzi ďalšie zaujímavosti patrí vínna miestnosť s klimatizáciou, knižnica Taschen, sofistikovaná domáca kancelária a mediálny salónik s bohatými karmínovými zamatovými divadelnými závesmi a sivou pohovkou.

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Aj keď Eva nie je žiadna zúfalá žena v domácnosti, priznáva, že sa vyžíva v domácich potešeniach z varenia a kŕmenia svojej rodiny a priateľov. Kuchyňa je jej obľúbenou miestnosťou v dome. Vášnivá kuchárka, ktorá nedávno uviedla na trh vlastný set riadu a značku tequily, má rada veľa priestoru na pulte a slnečnú raňajkovú miestnosť, ktorá sa otvára do dvora. Len sa jej nepýtajte, ako používať mikrovlnnú rúru, pretože to vraj nevie.

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Medzi nespočetné vybavenie domu, v ktorý si Eva 5 rokov užívala, patrí azúrový mozaikový bazén a spa, domček pri bazéne s teleskopickou sklenenou stenou, veľa stále zeleného umelého trávnika, obrovská terasa s panoramatickým výhľadom na hory a profesionálna telocvičňa v presklenom pavilóne v tvare L. Na dvore nájdeme aj osvetlený tenisový kur, niekoľko detských ihrísk, oplotené ihrisko na paddleball a altánok s pohodlným nápojovým pultom.

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

Zdroj: Anthony Barcelo

V roku 2020 Eva predala svoj dievčenský dom s obrovskou stratou viac ako 2 milióny dolárov, no stále vlastní dom ukrytý pri uzavretej ceste na úpätí nad plážou Zuma v Malibu, ktorý získala asi pred 15 rokmi. Manželia si tiež udržiavajú dom v Mexico City, kde žijú časť roka.

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: Anthony Barcelo, Getty Images, Getty Images/Casa Del Sol

 

 

Ingrid Kántorová
Autor
Ingrid Kántorová

Ingrid Kántorová je redaktorkou portálu Nehnuteľnosti.sk od roku 2018. Zameriava sa na dizajn nehnuteľností, energetickú efektívnosť stavieb, legislatívne témy a bývanie celebrít.

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon