Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Moderné byty v bratislavskom Ružinove

Moderné byty v bratislavskom Ružinove

Vlado Voštinár so svojim tímom zostane tentokrát v hlavnom meste. Oslovil nás Stanislav, ktorý hľadá pre svoju rodinu nový alebo zrekonštruovaný byt v Ružinove, trojizbový, ideálne s parkovacím miestom do 250-tisíc eur. 

V nedeľu príde v relácii k zmene na pozícii realitného arbitra, ktorý odborne hodnotí všetky nehnuteľnosti a ponúka svoje rady. Dlhoročná tvár Nového bývania, Martin Čapo odchádza, svoje odborné skúsenosti bude odteraz divákom odovzdávať prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Ján Pálenčár.

Realitný arbiter Nového bývania Ján Pálenčár: „Zadanie je jasné, konkrétne a umožňuje nám nájsť zaujímavú nehnuteľnosť.“

Na Solivarskej ulici je v zateplenom a vynovenom panelovom dome v ponuke menší trojizbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane dispozície. Ponúka komfortné moderné bývanie. Na mieru robená zariadená kuchyňa je v obývačke, spálňa je pekná, ale detská izbička je veľmi malá. Tu sa ukázalo, že je to predsa len pôvodný dvojizbový byt, aj keď zrekonštruovaný.

Včelárska ulica sa nachádza v tichej lokalite s rodinnými a nízkopodlažnými domami. Štvorpodlažný bytový dom je pred rekonštrukciou a trojizbový byt je kompletne prerobený, na prvý pohľad pôsobil veľmi útulne a svetlo. Menená bola aj dispozícia, predáva sa so zariadením. Výhodou je, že byt má samostatné kúrenie, dve loggie, ale chýba výťah. 

Zdroj: Nové bývanie

Novostavba v projekte Ovocné sady blízko letiska, ponúka byty rôznych veľkostí dokončených v štandarde. Prezrieme si vzorový byt a nájomníci si môžu vyberať z viacerých možností. Prvá etapa projektu je skolaudovaná, byty sa odovzdávajú majiteľom a budúci rok budú odovzdané ďalšie byty. V areáli sa nachádza škôlka, ihriská, pekne upravené a vysadené okolie bude pre nájomníkov príjemné. K bytu je parkovacie miesto a možnosť dokúpiť si státie v podzemnej garáži.

Zdroj: Nové bývanie

Na hranici Ružinova, ale už vo Vrakuni na Hradskej ulici, je v čerstvo skolaudovanom rodinnom dvojdome s viacerými bytovými jednotkami v ponuke byt ešte pred dokončením  Prináleží k nemu terasa, záhradka a parkovacie miesto, ktoré si musí dokúpiť. Dizajn a dokončenie zobrala do rúk architektka Lucia Ortutová, ktorá ho navrhla podľa Stanových predstáv.

Zdroj: Nové bývanie

Realitná rada pre divákov Nového bývania od Jána Pálenčára na záver znie: „Kupujúci by si mali uvedomiť, že v súčasnosti je priestor na rokovanie o kúpnych cenách. Týmto spôsobom dokážu ušetriť tisíce eur.“

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Zateplením domu vieme ušetriť až 65 percent nákladov. Platí to však iba vtedy, keď si dom zateplíme dobre. Aké najčastejšie chyby sa robia pri zatepľovaní domov a ako si vytvoriť aj vďaka zatepleniu zdravú klímu v domácnosti? V podcaste portálu Nehnutelnosti.sk sme sa o tom rozprávali s aplikačným manažérom spoločnosti Knauf Insulation Vladimírom Beňom.

...
Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu  225-tisíc je náročné

Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu 225-tisíc je náročné

V Novom bývaní sa v nedeľu podvečer na JOJke vyberieme do Senca a jeho okolia. Nehnuteľnosť budeme hľadať pre Vlada, ktorý odtiaľ pochádza a jeho rodičia v tomto mestečku žijú. So svojou partnerkou sa rozhodli, že by tam chceli bývať a založiť si rodinu. Hľadajú menší rodinný domček do 100 m², so záhradkou, terasou a rozpočtom do 225-tisíc euro. V rámci tejto lokality je jeho rozpočet finančne obmedzený a tak nájsť vhodnú ponuku bude pre tím Nové...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon