Moderné byty v bratislavskom Ružinove

Moderné byty v bratislavskom Ružinove

Vlado Voštinár so svojim tímom zostane tentokrát v hlavnom meste. Oslovil nás Stanislav, ktorý hľadá pre svoju rodinu nový alebo zrekonštruovaný byt v Ružinove, trojizbový, ideálne s parkovacím miestom do 250-tisíc eur. 

V nedeľu príde v relácii k zmene na pozícii realitného arbitra, ktorý odborne hodnotí všetky nehnuteľnosti a ponúka svoje rady. Dlhoročná tvár Nového bývania, Martin Čapo odchádza, svoje odborné skúsenosti bude odteraz divákom odovzdávať prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Ján Pálenčár.

Realitný arbiter Nového bývania Ján Pálenčár: „Zadanie je jasné, konkrétne a umožňuje nám nájsť zaujímavú nehnuteľnosť.“

Na Solivarskej ulici je v zateplenom a vynovenom panelovom dome v ponuke menší trojizbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane dispozície. Ponúka komfortné moderné bývanie. Na mieru robená zariadená kuchyňa je v obývačke, spálňa je pekná, ale detská izbička je veľmi malá. Tu sa ukázalo, že je to predsa len pôvodný dvojizbový byt, aj keď zrekonštruovaný.

Včelárska ulica sa nachádza v tichej lokalite s rodinnými a nízkopodlažnými domami. Štvorpodlažný bytový dom je pred rekonštrukciou a trojizbový byt je kompletne prerobený, na prvý pohľad pôsobil veľmi útulne a svetlo. Menená bola aj dispozícia, predáva sa so zariadením. Výhodou je, že byt má samostatné kúrenie, dve loggie, ale chýba výťah. 

Zdroj: Nové bývanie

Novostavba v projekte Ovocné sady blízko letiska, ponúka byty rôznych veľkostí dokončených v štandarde. Prezrieme si vzorový byt a nájomníci si môžu vyberať z viacerých možností. Prvá etapa projektu je skolaudovaná, byty sa odovzdávajú majiteľom a budúci rok budú odovzdané ďalšie byty. V areáli sa nachádza škôlka, ihriská, pekne upravené a vysadené okolie bude pre nájomníkov príjemné. K bytu je parkovacie miesto a možnosť dokúpiť si státie v podzemnej garáži.

Zdroj: Nové bývanie

Na hranici Ružinova, ale už vo Vrakuni na Hradskej ulici, je v čerstvo skolaudovanom rodinnom dvojdome s viacerými bytovými jednotkami v ponuke byt ešte pred dokončením  Prináleží k nemu terasa, záhradka a parkovacie miesto, ktoré si musí dokúpiť. Dizajn a dokončenie zobrala do rúk architektka Lucia Ortutová, ktorá ho navrhla podľa Stanových predstáv.

Zdroj: Nové bývanie

Realitná rada pre divákov Nového bývania od Jána Pálenčára na záver znie: „Kupujúci by si mali uvedomiť, že v súčasnosti je priestor na rokovanie o kúpnych cenách. Týmto spôsobom dokážu ušetriť tisíce eur.“

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon