Veľa izieb nie je vždy výhodné: Architektka Lucia nám ponúkla oveľa lepšie riešenie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Veľa izieb nie je vždy výhodné: Architektka Lucia nám ponúkla oveľa lepšie riešenie

Veľa izieb nie je vždy výhodné: Architektka Lucia nám ponúkla oveľa lepšie riešenie

Opäť sa pohrala s dispozíciou domu.

Vlado Voštinár tento týždeň pocestoval aj s tímom relácie Nové bývanie do Skalice, kde sa stretol s mladou a sympatickou Aďkou, ktorá hľadala dom pre svojich rodičov. Na stretnutie tak trochu meškal, bol by predsa hriech, keby sa nezastavil po tradičný skalický trdelník, no Aďka mu to odpustila, veď mal pre ňu pripravené tri zaujímavé a jednu bonusovú ponuku. Najviac ju zaujala ponuka na kraji mesta, kde sa práve realizuje výstavba nových domov. „Lokalita je úplne super, je to okraj Skalice, som veľmi spokojná,“ skonštatovala, než uvidela samotný dom.

Veľa izieb nie je vždy výhodné: Architektka Lucia nám ponúkla oveľa lepšie riešenie

Keď však Aďka vkročila do domu, pocítila, že hlavne dispozícia novostavby môže mať pre jej rodičov viacero nevýhod. Nato sme ale do Skalice vzali aj našu architektku Luciu Ortutovú, ktorá mala prichystané pohotové riešenie: „Čo sa týka dispozície, je tento dom celkom v poriadku, ale má akurát menšie izby, takže som si dovolila namiesto zo štvorizbovej dispozície dovolila pripraviť trojizbovú, aby bol ten priestor komfortnejší. Keďže sa jedná o tvojich rodičov, asi budú potrebovať hosťovský priestor veľkorysejší.“

Ako bude vyzerať nová dispozícia domu? „V prvom rade som spojila izbu s kuchyňou, aby vznikla veľká spoločná miestnosť a pri tej akcii som zväčšila zádverie. Chýbal mi tam šatník. Kuchyňa sa premiestnila na druhú stranu do maličkej izby, ktorá zanikla,“ prezrádza Lucia. Tá sa pohrala aj so zariadením budúceho priestoru – základom sú zemité farby, ktoré len v doplnkoch ozvláštňuje lososová ružová a tyrkysová. Celú vizualizáciu nájdete vo videu.

Nezabudnite, že reláciu Nové bývanie môžete sledovať opäť v nedeľu o 17:55 na TV JOJ!

Zdroj: Nové bývanie 

Diskusia

Podobné články

Kedy môžete získať nehnuteľnosti vydržaním? Pozrite si príklady z praxe

Kedy môžete získať nehnuteľnosti vydržaním? Pozrite si príklady z praxe

Ak po rokoch užívania nehnuteľnosti zistíte, že vám po právnej stránke celá nepatrí, môžete ju získať do vlastníctva vydržaním. Najzložitejšie je však dokázať, že ste nevedeli, že v skutočnosti vaše nie je, teda že ste boli „dobromyseľný“. Ako to v praxi prebieha, nám priblížila JUDr. Veronika Michalíková z advokátskej kancelárie AKMV.

...
8 krokov k vytvoreniu najkrajšej skalky

8 krokov k vytvoreniu najkrajšej skalky

Zakladanie skalky je jednou z najzábavnejších a najkreatívnejších foriem záhradníčenia. Ak o nej už dlhšie uvažujete, možno vás nakopne 8 profesionálnych rád, ako vytvoriť krásnu a zaujímavú skalku, ktorá bude zosobňovať ducha vášho domova.

...
Nová kolekcia stoličiek v tvare najznámejších stavieb sveta

Nová kolekcia stoličiek v tvare najznámejších stavieb sveta

Dizajnéri a tvorcovia nových kolekcií nábytku predstavili ďalšie kreatívne nápady, ako ozdobiť interiéry funkčnými a elegantnými modelmi. Výsledkom jedného z nich je nová kolekcia stoličiek, ktorá vzbudila pozornosť originálnym prevedením operadiel. Ich tvar bol navrhnutý ako imitácia najznámejších svetových stavieb.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon