Realitné kancelárie Komárno. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Komárno

ALTAGRIC Reality, s. r. o.

Bývanie - Podnikanie - Priemyselné nehnuteľnosti ALTAGRIC Reality pomáha svojím klientom riešiť privátne potreby bývania, investícii a správy nehnuteľností. Prostredníctvom ALTAGRIC Priemyselné nehnuteľnosti prinášame podnikateľom proaktívne poradenstvo a prehľad všetkých rizík a problémov pri získavaní vlastníctva a zhodnocovania investícii v oblasti priemyselných nehnuteľností. Expertízy a služby sú prispôsobené Vaším požiadavkám na odborný odhad hodnoty Vášho nehnuteľného majetku. Spolupráca s Allianz - Slovenská poisťovňa a.s. prináša istotu zabezpečenia optimálnej ochrany Vášho majetku alebo podnikania. Rizikové životné poistenie poslúži ako poistenie hypotekárneho alebo stavebného úveru, leasingu a iných Vaších aktivít. ALTAGRIC Reality je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a každý jej pracovník robí svoju prácu v súlade s jej "Etickým kódexom".
Dunajské nábrežie 4726
Komárno (Komárno)
47 inzerátov

Bluechip, s.r.o.

Predaj a kúpa nehnuteľností - financovanie nehnuteľnosti a zápis vlastníckeho práva do katastra. Sprostredkovanie hypotekárných úverov [link]http://www.bluechipreality.sk[/link]
K. Thalyho
Komárno (Komárno)
50 inzerátov

COMREAL s.r.o. - Realitná kancelária

Realitná kancelária - kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, znalecké posudky, geometrické plány, vypracovanie zmlúv s návrhom na vklad do katastra nehnuteľností, úverové poradenstvo, preklady..... podklady pre dodatočné dedičské konania, súdne konania, vyhľadávanie neznámych vlastníkov so špecializáciou na poľnohospodárske pozemky.
Palatínova 4
Komárno (Komárno)
7 inzerátov
Dunajský rad 154
Komárno (Komárno)
21 inzerátov
Nám. Kossútha 3087 3087
Komárno (Komárno)
40 inzerátov
Župná 13
Komárno (Komárno)
113 inzerátov

INVESTCONSULT, s.r.o.

Realitná agentúra. Predaj a prenájom kancelárskych a obchodných priestorov, bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov.
Záhradnícka
Komárno (Komárno)
63 inzerátov
Lodná ul. 4657/2B
Komárno (Komárno)
2 inzeráty
Dunajské nábrežie 14 14
Komárno (Komárno)
25 inzerátov
M.R. Štefánika 6
Komárno (Komárno)
21 inzerátov

Reality KOMPLEX s.r.o.

Poskytujeme komplexný servis pri predaji a kúpe nehnuteľností s nadštandardnými službami. Kladieme dôraz na profesionálny a individuálny prístup. Pomôžeme vám nájsť vysnívanú domov, byt, pozemok, podnájom, vybavíme hypotekárny úver a zabezpečíme všetky právne služby. Všetko jednoducho, rýchlo a bez zbytočných otázok a starostí.
Tržničné námestie 4810
Komárno (Komárno)
41 inzerátov

TRIGON REALITY, s.r.o.

Sprostredkovanie - kúpa - predaj nehnuteľností ako: BYTY, DOMY, POZEMKY, CHATY a prenájom nehnuteľností. Nájdeme Vám vhodnú nehnuteľnosť.
Ul. Eotvosa 1
Komárno (Komárno)
36 inzerátov