Realitné kancelárie Komárno. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Komárno

M.R.Štefánika 6
Komárno (Komárno)
19 inzerátov
Bývanie - Podnikanie - Priemyselné nehnuteľnosti ALTAGRIC Reality pomáha svojím klientom riešiť privátne potreby bývania, investícii a správy nehnuteľností. Prostredníctvom ALTAGRIC Priemyselné nehnuteľnosti prinášame podnikateľom proaktívne poradenstvo a prehľad všetkých rizík a problémov pri získavaní vlastníctva a zhodnocovania investícii v oblasti priemyselných nehnuteľností. Expertízy a služby sú prispôsobené Vaším požiadavkám na odborný odhad hodnoty Vášho nehnuteľného majetku. Spolupráca s Allianz - Slovenská poisťovňa a.s. prináša istotu zabezpečenia optimálnej ochrany Vášho majetku alebo podnikania. Rizikové životné poistenie poslúži ako poistenie hypotekárneho alebo stavebného úveru, leasingu a iných Vaších aktivít. ALTAGRIC Reality je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a každý jej pracovník robí svoju prácu v súlade s jej "Etickým kódexom".
Dunajské nábrežie 4726
Komárno (Komárno)
89 inzerátov
Predaj a kúpa nehnuteľností - financovanie nehnuteľnosti a zápis vlastníckeho práva do katastra. Sprostredkovanie hypotekárných úverov [link]http://www.bluechipreality.sk[/link]
K. Thalyho 13
Komárno (Komárno)
50 inzerátov
Realitná kancelária - kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, znalecké posudky, geometrické plány, vypracovanie zmlúv s návrhom na vklad do katastra nehnuteľností, úverové poradenstvo, preklady..... podklady pre dodatočné dedičské konania, súdne konania, vyhľadávanie neznámych vlastníkov so špecializáciou na poľnohospodárske pozemky.
Palatínova 4
Komárno (Komárno)
5 inzerátov
Cintorínsky rad 16
Komárno (Komárno)
49 inzerátov
Realitná agentúra. Predaj a prenájom kancelárskych a obchodných priestorov, bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov.
Záhradnícka
Komárno (Komárno)
76 inzerátov
Malá Jarková 355/5
Komárno (Komárno)
52 inzerátov
M.R. Štefánika 6
Komárno (Komárno)
38 inzerátov
Sprostredkovanie - kúpa - predaj nehnuteľností ako: BYTY, DOMY, POZEMKY, CHATY a prenájom nehnuteľností. Nájdeme Vám vhodnú nehnuteľnosť.
Ul. Eotvosa Ul. Eotvosa
Komárno (Komárno)
42 inzerátov