Realitné kancelárie Bratislavský kraj

1 PARTNERS SK s.r.o.

Realitná a poradenská činnosť. Rent management. Maklérska realitná kancelária.
Doležalova
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
44 inzerátov

1. GEOREAL s. r. o. - realitná kancelária

Realitná kancelária - predaj nehnuteľností, rodinné domy, byty, pozemky, nehnuteľnosti na podnikanie. Právny servis ohľadom nehnuteľností.
Radničné Námestie 9 9
Pezinok (Pezinok)
5 inzerátov

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

1.realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 30 rokov. Za toto obdobie využilo naše služby stovky spoločností a jednotlivcov zo Slovenska a zo zahraničia. Sme tu aj pre Vás! Neváhajte a prezrite si našu ponuku nehnuteľností na predaj alebo prenájom. AKO PRACUJEME na zmluvnom základe ponúkame len nehnuteľnosti, ktoré sme si prezreli a preverili ponuky a dopyty našich klientov dôsledne evidujeme klient zaplatí províziu len v prípade, ak jeho zákazku úspešne zrealizujeme, t.j. klient neplatí vopred ani počas zákazky výšku provízie dohadujeme vopred HODNOTY A TRADÍCIE Pre spoločnosť pracuje tím realitných maklérov, ktorí disponujú bohatými jazykovými schopnosťami, a to: anglicky, nemecky, francúzsky, maďarsky. Pri svojej práci kladieme dôraz na vytváranie dlhodobých partnerských vzťahov založených na profesionálnom prístupe, ktoré sú jednou z najdôležitejších a tradičných hodnôt firmy.
Panská
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
95 inzerátov
Haburská 49/E
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
31 inzerátov

1.BCR s.r.o.

Predstavujeme Vám našu realitnú kanceláriu 1.BCR, ktorá úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami najmä v bratislavskom regióne od roku 2015. Napriek mladému veku našej kancelárie, máme za sebou viac ako 10 ročné skúsenosti s realitami a uskutočnených vyše 500 realitných transakcií. Za ten čas sme si vybudovali obrovskú databázu potencionálnych klientov, ktorí majú pre nás cenu zlata. Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nie len spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Našim klientom ponúkame kompletný servis, ktorý zahŕňa: - Analýza trhu a dopytu - Analýza lokality a prostredia - Trhové ohodnotenie nehnuteľnosti - Profesionálny home staging a nafotenie nehnuteľnosti - Video obhliadka nehnuteľnosti - 360° virtuálna prehliadka nehnuteľnosti - Vytvorenie interaktívneho pôdorysu nehnuteľnosti - Obhliadky nehnuteľnosti s klientom (predaj/prenájom) - Kompletný právny servis - Kompletná zmluvná dokumentácia - Doručenie zmluvnej dokumentácie na príslušné úrady - Obchodne a komunikačne zruční realitní makléri - Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov našim interným hypotekárnym poradcom - Šetríme to najdôležitejšie – Vás čas! S nami sa nebudete cítiť manipulovaní. Všetci členovia nášho tímu – nielen realitní špecialisti, sa riadia etickým kódexom a slušné a empatické správanie je jednou z hlavných podmienok, ktoré sledujeme. Pre nás je na prvom mieste spokojnosť klienta. Podstatou našej realitnej kancelárie sú nadštandardné vzťahy medzi kolegami. V kancelárii sme ako rodina, ktorá okrem spolupráce, trávi spoločne voľný čas. Našim ľudským a dôverným prístupom dokážeme navodiť príjemnú atmosféru a pohodu dôležitú pre perfektný výkon nášho tímu. Naša realitná kancelária je riadnym členom ZRKS (Združenie realitných kancelárií Slovenska) a riadnym členom Realitná únia SR (Združenie realitných kancelárií a maklérov Slovenska). Vyskúšajte nás, máme pre vás vždy niečo naviac, Reality srdcom!
Zámocká
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
180 inzerátov

108 Agency s.r.o.

Sme realitno-konzultantská spoločnosť s výhradným zameraním na komerčné nehnuteľnosti. Máme silné zázemie skúsených odborníkov, ktorých práca baví a nestrácajú motiváciu. V oblasti komerčných nehnuteľností zabezpečujeme komplexné služby nájomcom a vlastníkom nehnuteľnosti na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku. 108 AGENCY založil majiteľ Ing. Jakub Holec v druhej polovici roku 2009. Ako česko-slovenská agentúra bez zahraničného vlastníka, sme flexibilní a nezávislí. Špecializujeme sa na prenájom, predaj a správu komerčných nehnuteľností, zaisťujeme marketing developerských projektov a poskytujeme služby v oblasti investičného poradenstva, konzultácie a analýzy. V našom obore máme rozhľad a na rozdiel od zahraničných spoločností sa venujeme novým ako aj starším projektom. Spolupracujeme s ostatnými agentúrami na trhu a zakladáme si na osobnom ale zároveň profesionálnom prístupe ku klientom a dobrých vzťahoch s prenajímateľmi priestorov.
Hodžovo námestie 1/a
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
176 inzerátov

112reality

Náš klient je náš partner. Každý klient potrebuje individuálny a diskrétny prístup. Nerobíme pre masy, robíme pre ľudí čo hľadajú a ocenia našu pomoc. Sme menšia realitná kancelária a preto máme možnosť a záujem klienta počúvať. Snažíme sa ponúknuť najlepší variant pre to, čo potrebujete. Obhajujeme vaše záujmy, počúvame vaše potreby, šetríme Váš čas a peniaze. 112reality sú tu pre Vás, keď potrebujete pomôcť vyriešiť otázku bývania. Pomôžeme Vám pri predaji / kúpe / pri investičných nehnuteľnostiach alebo keď pri prenájme vašej nehnuteľností. Budeme radi keď sa na nás obrátite s dôverou. Vaše 112reality We defend your interests, save you time and money. 112reality are there for you when you need help to solve the issue of housing. We help our clients in the sale / purchase / investment in real estate or when the lease. We will be glad if you contact us with confidence. Your 112reality
Bratislava (Bratislava)
49 inzerátov
Rajská 15
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
10 inzerátov
Závadská 16/A
Bratislava III - Rača (Bratislava)
1 inzerát
Pribinova 14
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
5 inzerátov

4real.sk s.r.o.

Sme realitná kancelária s 20 ročnými skúsenosťami.Zabezpečujeme dôkladnú obhliadku, preverenie právneho stavu a analýzu konkurenčných nehnuteľností so zreteľom na individuálny prístup.Zmluvy pri prevodoch vypracováva a môže autorizovať náš zmluvný právnik, aby sme zabezpečili komplexný právny servis.

Mandľová 89/83A
Bratislava V - Jarovce (Bratislava)
9 inzerátov
Budatínska 77
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
5 inzerátov

A bývam spol. s r.o.

Naša realitná kancelária nadväzuje na pôsobenie stavebnej firmy, ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti realizácie rôznych stavebných projektov. S klientmi, ktorí nám často zverovali predaj ich existujúcej nehnuteľnosti alebo iné realitné služby, sme si vybudovali silné puto. S cieľom poskytovať komplexné realitné služby s dôrazom na spokojnosť klientov sme založili realitnú kanceláriu Abývam, s.r.o. V našej kancelárii kladieme dôraz na kvalitu, profesionalitu a ľudský prístup.

Námestie Martina Benku
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
12 inzerátov
Nitrianska 5 5
Bratislava (Bratislava)
160 inzerátov

A.L. & Z.L., s.r.o.

[i]Sme realitná kancelária pôsobiaca v Senci od roku 2001, ktorá si kladie za cieľ poskytovať svojim klientom kvalitné služby založené na základe dlhoročných a nenahraditeľných skúsenostiach našich spolupracovníkov. Od vzniku spoločnosti poskytujeme klientom služby na profesionálnej úrovni spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Našim poslaním je poskytovať realitné služby založené na osobnom prístupe k zákazníkom, ktorých výsledkom je spokojný klient. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SR. [/i] _________________________________ [b]Naša realitná kancelária Vám zabezpečí[/b] : - kompletný realitný servis - kompletný právny servis - poradenstvo - hypotekárny úver - znalecký posudok - geometrický plán
Turecká 6
Senec (Senec)
9 inzerátov

A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o.

A3 real estate consulting, s.r.o. A3 = A advantage to work with us A advanced growth A all service included Naša filozofia: Vy, Vaša rodina, Vaši známi sú a budú našimi klientami dnes a v budúcnosti. Naša firma je jedinečná. Nechajte nás pracovat za Vás, splníme Vaše predstavy. Ciele: Zákazník - napĺňame predstavy a zhodnocujeme investície našich zákazníkov: prvoradým cieľom je spoznať našich zákazníkov, pozorne počúvat ich predstavy, identifikovať ich potreby, poradiť ako a kde výhodne investovať, na takomto základe predstavíme riešenie šité na mieru. Maklér - naším cielom je neustále školiť a podporovať našich maklérov pri získavaní nových vedomostí a skúseností, systémom školení zabezpečujeme kompetenciu, rozvoj a motiváciu našich maklérov. Chceme dosiahnúť profesionálnu úroveň tohto povolania. Team-work - pracujeme teamovo, zabezpečujeme výmenu informácií, konzultácie a vysoký stupeň zastupiteľnosti.
J. C. Hronského
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
42 inzerátov
Vištuk 504
Vištuk (Pezinok)
7 inzerátov

AB Rybničná s. r. o.

Kancelárie v Bratislave za najlepšie ceny.

Rybničná 40
Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
7 inzerátov

ABC real estate s.r.o.

Naša realitná kancelária sa zaoberá poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti realít v meste Bratislava a získala zaslúženú dobrú povesť. Pomôžeme Vám pri riešení akýchkoľvek problémov v oblasti prenájmu a kúpy nehnuteľností v Bratislave a pri vybavovaní všetkých potrebných podkladov.

Pluhová 49
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
44 inzerátov

ABERTAL REALITY s. r. o.

realitné služby, správa investičných bytov, hypotekárne poradenstvo
Stromová 13587 13587
Bratislava (Bratislava)
30 inzerátov