Realitné kancelárie Prešovský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Prešovský kraj

Spoločnosť 3 ON REAL je realitná kancelária, ktorá ponúka sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu akýchkoľvek nehnuteľností. Okrem toho Vám vieme v našej kancelárii zabezpečiť veľakrát potrebné financovanie bytu, domu, pozemku či developerského projektu. Veríme, že svojim prístupom dokážeme budovať s klientmi priateľské vzťahy už od prvého kontaktu. Náš tím sa pravidelne vzdeláva v realitnej, ale aj finančnej oblasti, aby sme Vám mohli ponúknuť profesionálnu prácu smerujúcu k obojstrannej spokojnosti.
Vajanského 10A
Prešov (Prešov)
8 inzerátov
Farbiarska 53/29
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
3 inzeráty
Realitná kancelária poskytujúca komplexné služby pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Naše benefity: kompletný [b]právny servis[/b] vrátane správnych poplatkov, [b]znalecký posudok[/b] , sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné [b]poistenie nehnuteľnosti v cene[/b] .
Plzenská 2
Prešov (Prešov)
10 inzerátov
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so sídlom v Prešove sa zaoberá sprostredkovaním kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností, aj zadlžených.
Konštantínova 6 6
Prešov (Prešov)
13 inzerátov
Stavebná spoločnosť BAUMANN Slovakia s.r.o. sa za posledné roky vyprofilovana na pozíciu generálneho dodávateľa staviev a developrskú spoločnosť s vlasnými projektami na bývanie. Spoločnosť zastrešujúca všetky stavebné činnosti. Projektová dokumentácia, geodetická činnosť. Odborné poradenstvo. Realizácia priemyselných stavieb, rodinných domov, rekonštrukcií, striech, tvorba interiéru, či exteriéru.
Stöcklova 4208 4208
Bardejov (Bardejov)
4 inzeráty
Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Aktívna činnosť v realitnej oblasti od roku 2010, prevažne v lokalitách okresov Levoča, Spišská Nová Ves a Poprad.
Pod vinicou 1741/63
Levoča (Levoča)
7 inzerátov
Nám. sv. Mikuláša 26
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
61 inzerátov
Našim hlavným zameraním sú komplexné služby v oblasti prípravy, výstavby, financovania predaja a prenájmu nehnuteľností so zameraním na oblasť bývania a občiansku vybavenosť.
Dlhé Hony 5031 6
Poprad (Poprad)
11 inzerátov
Opravy a servis cestných motorových vozidiel. Opravy karosérií, výmena pneumatík.
K Surdoku 9
Prešov (Prešov)
1 inzerát
Delta Property je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, profesionality a úspechu vo svete nehnuteľností. Naším klientom poskytujeme kompletný servis, či už ide o predaj, kúpu, prenájom alebo finančné poradenstvo. Sme najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018
Záhradnícka 319/6
Poprad (Poprad)
261 inzerátov
Sprostredkujeme: predaj / kúpu / prenájom nehnuteľnosti / bezplatné poradenstvo / hypotéku / právny servis. DLUGO reality je prevádzkovaná spoločnosťou Dlugo reality s.r.o. so sídlom Farbiarska 44, Stará Ľubovňa 064 01, IČO: 45 995 001, IČ DPH: SK2023175748, DIČ: 2023175748
Mnoheľova 837/14
Poprad (Poprad)
21 inzerátov
Realitná kancelária DRAGON REAL, s.r.o. Vám zabezpečí kompletné služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností a taktiež profesionálne právne služby partnerskej advokátskej kancelárie. Podarilo sa nám spojiť teoretické a praktické skúsenosti, serióznosť a dôveryhodnosť, aby sme Vám poskytli silného partnera v oblasti realít.
Konštantínova 6
Prešov (Prešov)
34 inzerátov
Dlhá 28A
Veľký Šariš (Prešov)
8 inzerátov
Masarykova 21
Prešov (Prešov)
6 inzerátov
Hlavná 2939/137
Prešov (Prešov)
9 inzerátov
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností pre právnické a fyzické osoby.
Gorkého 1 1
Humenné (Humenné)
5 inzerátov
Realitná činnosť - sprostredkovanie, kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Kováčska 13B
Prešov (Prešov)
18 inzerátov
FOK Reality je realitná kancelária pôsobiaca v Prešove, ktorá v rámci svojho regiónu je jedna z najdlhšie existujúcich realitných kancelárií. V rámci svojej činnosti svojím klientom: - zabezpečíme sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - bytov, domov, či pozemkov a s tým spojený právny servis od určenia majetkovej podstaty až po daňové poradenstvo, - náš servis zahŕňa pravidelné inzerovanie nehnuteľností na vybraných inzertných portáloch s veľkým zásahom a v regionálnej tlači, prezentácia vašej nehnuteľnosti na našich sociálnych sieťach, - kompletný právny servis - vyhotovenie kúpno-predajných, nájomných, darovacích, zámenných, záložných zmlúv; rôzne dohody o vysporiadaní podielového, bezpodielového spoluvlastníctva, samozrejmosťou je aj vyhotovenie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, - pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru, - vybavíme pre vás všetky potrebné úrady spojené s prevodom bytu (správcu, elektrárne, vodárne, plynárne), - zabezpečíme prepis energií, - oceníme vašu nehnuteľnosť reálnou trhovou cenou tak, aby bol spokojný predávajúci aj kupujúci, - vyhotovujeme stanoviská k trhovej cene bytov, domov, či pozemkov pre dedičské, súdne konania a pre rôzne majetkovoprávne vysporiadania. Postaráme sa, aby predávajúci dostal svoje peniaze včas a kupujúci svoju nehnuteľnosť a list vlastníctva. V prípade záujmu aj stavebné a rekonštrukčné práce. Vopred nič neplatíte. Platíte až po úspešnom zrealizovaní obchodu.
Jarková 59 59
Prešov (Prešov)
31 inzerátov
Hlavná 70
Prešov (Prešov)
123 inzerátov
Požiarnická 9/A
Prešov (Prešov)
35 inzerátov