Realitné kancelárie Prešovský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Prešovský kraj

3 ON REAL s. r. o.

Spoločnosť 3 ON REAL je realitná kancelária, ktorá ponúka sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu akýchkoľvek nehnuteľností. Okrem toho Vám vieme v našej kancelárii zabezpečiť veľakrát potrebné financovanie bytu, domu, pozemku či developerského projektu. Veríme, že svojim prístupom dokážeme budovať s klientmi priateľské vzťahy už od prvého kontaktu. Náš tím sa pravidelne vzdeláva v realitnej, ale aj finančnej oblasti, aby sme Vám mohli ponúknuť profesionálnu prácu smerujúcu k obojstrannej spokojnosti.
Vajanského 10
Prešov (Prešov)
9 inzerátov

Allfin Real, s. r. o.

Realitná kancelária poskytujúca komplexné služby pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Naše benefity: kompletný [b]právny servis[/b] vrátane správnych poplatkov, [b]znalecký posudok[/b] , sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné [b]poistenie nehnuteľnosti v cene[/b] .
Plzenská 2
Prešov (Prešov)
10 inzerátov

AV REAL - Vladimír Vantroba, RSc.

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Byty, domy, pozemky, obchodné priestory. Služby spojené s bývaním, zariadenie domácnosti. Naša realitná kancelária AV REAL má bohaté niekoľkoročné skúsenosti, množstvo úspešne zrealizovaných prevodov nehnuteľností a tým pádom aj veľa spokojných klientov. Naše pôsobisko je hlavne v regiónoch Popradu, Vysokých Tatier, Liptovského Mikuláša, Spišskej Novej Vsi, Levoče a Kežmarku. Trh, na ktorom pôsobíme, dokonale poznáme. Našim klientom vieme poskytnúť tie najkvalitnejšie široko - spektrálne služby, či už pri konkrétnom predaji nehnuteľností, vyhľadávaní vhodných nehnuteľností podľa zadaných kritérií i kompletného servisu súvisiaceho s prevodom nehnuteľností. Pri kúpe nehnuteľností sa naši klienti môžu spoľahnúť na to, že ich počas celého procesu sprevádzame a od začiatku až do finále cítia našu ochotu a podporu. Recenzie pozrite aj na Google - link: https://g.page/r/CY7_DOgxZ76aEAg/review
P. Jilemnického 326/30
Svit (Poprad)
7 inzerátov

AVLAS REALITY s.r.o.

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so sídlom v Prešove sa zaoberá sprostredkovaním kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností, aj zadlžených.
Konštantínova 6 6
Prešov (Prešov)
7 inzerátov

BEA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Aktívna činnosť v realitnej oblasti od roku 2010, prevažne v lokalitách okresov Levoča, Spišská Nová Ves a Poprad.
Pod vinicou 1741/63 1741/63
Levoča (Levoča)
6 inzerátov
Nám. sv. Mikuláša
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
53 inzerátov

Beta Investment

Realitná kancelária pôsobiaca prevažne na Východnom Slovensku. Zaoberáme sa predajom, prenájmom, výkupom a hľadaním nehnuteľností pre konkrétnych klientov
Čapajevova 9
Prešov (Prešov)
11 inzerátov

BizPartner a.s.

Našim hlavným zameraním sú komplexné služby v oblasti prípravy, výstavby, financovania predaja a prenájmu nehnuteľností so zameraním na oblasť bývania a občiansku vybavenosť.
Dlhé Hony 5031 6
Poprad (Poprad)
14 inzerátov
Jesenná 8
Prešov (Prešov)
1 inzerát
Švábovce
Švábovce (Poprad)
59 inzerátov
Vodárenská 1948/75
Poprad (Poprad)
17 inzerátov

Delta Property s.r.o.

Delta Property je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, profesionality a úspechu vo svete nehnuteľností. Naším klientom poskytujeme kompletný servis, či už ide o predaj, kúpu, prenájom alebo finančné poradenstvo. Sme najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018
Záhradnícka 319/6
Poprad (Poprad)
74 inzerátov

Dlugo reality s.r.o.

Sprostredkujeme: predaj / kúpu / prenájom nehnuteľnosti / bezplatné poradenstvo / hypotéku / právny servis. DLUGO reality je prevádzkovaná spoločnosťou Dlugo reality s.r.o. so sídlom Farbiarska 44, Stará Ľubovňa 064 01, IČO: 45 995 001, IČ DPH: SK2023175748, DIČ: 2023175748
Mnoheľova 837/14
Poprad (Poprad)
32 inzerátov
Hlavná
Prešov (Prešov)
6 inzerátov
Železničiarska 341/8
Plaveč (Stará Ľubovňa)
2 inzeráty
Škultétyho 30
Prešov (Prešov)
2 inzeráty
Jazdecká 6
Prešov (Prešov)
6 inzerátov

Erdiamo s.r.o.

MÁTE PREDSTAVY O SVOJOM BÝVANÍ? CHCELI BY STE BÝVAŤ V PEKNOM BYTE ALEBO NOVOM RODINNOM DOME? poskytujeme komplexné služby týkajúce sa Vášho nového bývania, či už ide o predbežné zorientovanie sa vo Vašej finančnej situácii, pomoc pri predaji alebo kúpe bytu, rekonštrukcii, alebo predstavenie možností výstavby Vášho nového rodinného domu. Naša firma sa vyznačuje nielen preberaním zodpovednosti za Váš komfort v celom procese realizácie nového bývania, ale tiež lojalitou, odbornými skúsenosťami a kreatívnymi riešeniami. Sprostredkovaním úverov v objeme viac ako 15 miliónov € sme pomohli našich klientom pri financovaní kúpy bytu, domu, pozemku, výstavbe rodinného domu alebo konsolidácii existujúcich záväzkov. Viac ako 100 našich klientov sa stalo vlastníkmi bytu alebo rodinného domu vďaka precíznej práci našich realitných maklérov. Mnohým z nich sme ich nové bývanie zdokonalili rekonštrukciou a modernizáciou. K splneniu svojho sna sme pomohli aj viac ako 60 klientom odovzdaním rodinného domu na kľúč, ktorý bol navrhnutý podľa ich vlastných predstáv. Aj v tomto roku plánujeme odovzdať viac ako 25 novostavieb. Pri výstavbe v rámci odbornej starostlivosti zabezpečujeme výber vhodného stavebného pozemku, projektovanie rodinného domu, vybavenie stavebného povolenia a samotnú realizáciu výstavby tímom skúsených staviteľov pod dohľadom stavebného dozoru.
Dlhá 28A
Veľký Šariš (Prešov)
4 inzeráty
Hlavná
Prešov (Prešov)
10 inzerátov

EURESK s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností pre právnické a fyzické osoby.
Gorkého 1 1
Humenné (Humenné)
7 inzerátov