Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Prešovský kraj

3 ON REAL s. r. o.

Spoločnosť 3 ON REAL je realitná kancelária, ktorá ponúka sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu akýchkoľvek nehnuteľností. Okrem toho Vám vieme v našej kancelárii zabezpečiť veľakrát potrebné financovanie bytu, domu, pozemku či developerského projektu. Veríme, že svojim prístupom dokážeme budovať s klientmi priateľské vzťahy už od prvého kontaktu. Náš tím sa pravidelne vzdeláva v realitnej, ale aj finančnej oblasti, aby sme Vám mohli ponúknuť profesionálnu prácu smerujúcu k obojstrannej spokojnosti.
Vajanského
Prešov (Prešov)
9 inzerátov

Allfin Real, s. r. o.

Realitná kancelária poskytujúca komplexné služby pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Naše benefity: kompletný [b]právny servis[/b] vrátane správnych poplatkov, [b]znalecký posudok[/b] , sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné [b]poistenie nehnuteľnosti v cene[/b] .
Plzenská 2
Prešov (Prešov)
10 inzerátov
Drienica 20
Drienica (Sabinov)
11 inzerátov
Hájnova 2900/33
Ľubotice (Prešov)
3 inzeráty

AVLAS REALITY s.r.o.

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so sídlom v Prešove sa zaoberá sprostredkovaním kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností, aj zadlžených.
Konštantínova 6 6
Prešov (Prešov)
13 inzerátov
Pod vinicou 1741/63
Levoča (Levoča)
10 inzerátov
Nám. sv. Mikuláša
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
87 inzerátov

Beta Investment

Realitná kancelária pôsobiaca prevažne na Východnom Slovensku. Zaoberáme sa predajom, prenájmom, výkupom a hľadaním nehnuteľností pre konkrétnych klientov
Čapajevova 9
Prešov (Prešov)
9 inzerátov

BizPartner a.s.

Našim hlavným zameraním sú komplexné služby v oblasti prípravy, výstavby, financovania predaja a prenájmu nehnuteľností so zameraním na oblasť bývania a občiansku vybavenosť.
Dlhé Hony 5031 5031
Poprad (Poprad)
3 inzeráty

BSCentre, s.r.o.

Sprostredkovanie hypotekárneho financovania a hypotekárne poradenstvo.
Holländerová 12606/21
Prešov (Prešov)
8 inzerátov
Soľnobanská 7
Prešov (Prešov)
2 inzeráty
Jesenná 8
Prešov (Prešov)
3 inzeráty
Švábovce
Švábovce (Poprad)
91 inzerátov
Vodárenská 1948/75
Poprad (Poprad)
17 inzerátov
Levočská 866/10
Poprad (Poprad)
2 inzeráty
Hlavná 494/19
Gánovce (Poprad)
6 inzerátov
Námestie slobody 79
Vranov nad Topľou (Vranov nad Topľou)
2 inzeráty
Záhradnícka 319/6
Poprad (Poprad)
112 inzerátov

Dlugo reality s.r.o.

Máte záujem o predaj nehnuteľnosti? Predáme Vašu nehnuteľnosť výhodnejšie. Našim klientom ponúkame vždy exkluzívne komplexné realitné služby. Kontaktujte nás a dohodnite si nezáväzné osobné stretnutie. Sprostredkujeme Vám predaj, kúpu alebo prenájom všetkých typov nehnuteľností - domy, byty, pozemky, garáže, penzióny, chaty, komerčné a prevádzkové priestory. Pre klientov zabezpečíme bezstarostný predaj nehnuteľnosti. Odbremeňte sa od povinností, ušetrite svoj čas a pri predaji nehnuteľnosti využite naše nadštandardné profesionálne služby. Stiahnite si našu aplikáciu pod názvom DLUGO reality v obchode Google play alebo v APP Store a sledujte aktuálne informácie nielen o nehnuteľnostiach v našej ponuke. Spoľahnite sa na nás. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2000. Sme realitná kancelária DLUGO reality a viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke www.dlugoreality.sk .
Mnoheľova 837/14
Poprad (Poprad)
44 inzerátov