Realitné kancelárie Prešovský kraj

3 ON REAL s. r. o.

Spoločnosť 3 ON REAL je realitná kancelária, ktorá ponúka sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu akýchkoľvek nehnuteľností. Okrem toho Vám vieme v našej kancelárii zabezpečiť veľakrát potrebné financovanie bytu, domu, pozemku či developerského projektu. Veríme, že svojim prístupom dokážeme budovať s klientmi priateľské vzťahy už od prvého kontaktu. Náš tím sa pravidelne vzdeláva v realitnej, ale aj finančnej oblasti, aby sme Vám mohli ponúknuť profesionálnu prácu smerujúcu k obojstrannej spokojnosti.
Vajanského
Prešov (Prešov)
7 inzerátov

Allfin Real, s. r. o.

Realitná kancelária poskytujúca komplexné služby pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Naše benefity: kompletný [b]právny servis[/b] vrátane správnych poplatkov, [b]znalecký posudok[/b] , sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné [b]poistenie nehnuteľnosti v cene[/b] .
Plzenská
Prešov (Prešov)
10 inzerátov
Drienica 20 20
Drienica (Sabinov)
17 inzerátov

ARXREAL s.r.o.

Realitná kancelária poskytujúca profesionálne služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností s komplexným právnym poradenstvom.

Rázusova 2677/8
Poprad (Poprad)
6 inzerátov
Hájnova 33 33
Ľubotice (Prešov)
6 inzerátov
Slovenská 69
Prešov (Prešov)
18 inzerátov

BEA REALITY s.r.o.

Sprostredkovateľ predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, vykonávajúci činnosť sústavne od r. 2010.

Pod vinicou 1741/63
Levoča (Levoča)
12 inzerátov
Na Rúrkach 37
Prešov (Prešov)
7 inzerátov
Nám. sv. Mikuláša
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
138 inzerátov

Beta Investment

Sme realitná kancelaria, pôsobiaca prevažne na východnom Slovensku, zaoberáme sa predajom, preńajmom a kúpou nehnuteľností. Poskytujeme právne poradenstvo v oblasti zmlúv, zabezpečujeme znalecké posudky

Čapajevova 9
Prešov (Prešov)
3 inzeráty

BizPartner a.s.

Našim hlavným zameraním sú komplexné služby v oblasti prípravy, výstavby, financovania predaja a prenájmu nehnuteľností so zameraním na oblasť bývania a občiansku vybavenosť.

Dlhé Hony 5031
Poprad (Poprad)
3 inzeráty
Jesenná 8
Prešov (Prešov)
3 inzeráty
Švábovce 6
Švábovce (Poprad)
87 inzerátov
Levočská 866/10
Poprad (Poprad)
1 inzerát
Námestie slobody 79
Vranov nad Topľou (Vranov nad Topľou)
2 inzeráty
Záhradnícka 319/6
Poprad (Poprad)
125 inzerátov
Wolkerova 6
Prešov (Prešov)
36 inzerátov

Dlugo reality s.r.o.

Máte záujem o predaj nehnuteľnosti? Predáme Vašu nehnuteľnosť výhodnejšie. Našim klientom ponúkame vždy exkluzívne komplexné realitné služby. Kontaktujte nás a dohodnite si nezáväzné osobné stretnutie. Sprostredkujeme Vám predaj, kúpu alebo prenájom všetkých typov nehnuteľností - domy, byty, pozemky, garáže, penzióny, chaty, komerčné a prevádzkové priestory. Pre klientov zabezpečíme bezstarostný predaj nehnuteľnosti. Odbremeňte sa od povinností, ušetrite svoj čas a pri predaji nehnuteľnosti využite naše nadštandardné profesionálne služby. Stiahnite si našu aplikáciu pod názvom DLUGO reality v obchode Google play alebo v APP Store a sledujte aktuálne informácie nielen o nehnuteľnostiach v našej ponuke. Spoľahnite sa na nás. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2000. Sme realitná kancelária DLUGO reality a viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke www.dlugoreality.sk .
Mnoheľova 837/14
Poprad (Poprad)
74 inzerátov
Hlavná
Prešov (Prešov)
8 inzerátov
Ul. 1. mája 220/19
Poprad (Poprad)
37 inzerátov