Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 09. 2019
Lipová 10, Šamorín
KvalitneNehnutelnosti.sk│ČILISTOVSKÁ KÚRIA, 550 m2 - Novopostavené rodinné sídlo
Info v RK

KvalitneNehnutelnosti.sk│ČILISTOVSKÁ KÚRIA, 550 m2 - Novopostavené rodinné sídlo

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • ID inzerátu: 2928152
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ novopostavená, 3-generačná kúria v historickom štýle a UNIKÁTNEJ LOKALITE ČILISTOVSKÉHO OSTROVA s dôrazom na detail, rozľahlým pozemkom a PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE.


KÚRIA
Lipová 10 (Šamorín – Čilistov)
úžitková plocha domu: 550 m2
rozloha pozemku: 2000 m2
2 podlažia
11 miestností
4 kúpeľne
5 WC
3 kuchyne
wellness s bazénom a saunami
garáž pre 2 autá
vonkajší parking pre 4 autá
samostatný byt
hosťovský trakt
nábytok na mieru
kvalitné materiály
dôraz na detail
bezpečná a tichá ulica
parková úprava pozemku
bezkonkurenčná lokalita
orientácia na svetové strany: JV

Hlavné krídlo
vstupná chodba; hosťovská spálňa; samostatné WC s umývadlom pre hostí; spálňa; kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom, WC a umývadlom; obývačka s vysokými stropmi a krbom; kuchyňa; technická miestnosť so špajzou a žehliarňou; zimná záhrada; wellness svet

Ľavé krídlo
prízemie – bezbariérový byt:
vstupná chodba; spálňa; kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC; obývačka s kuchyňou

1. poschodie – podkrovný byt:
samostatný vchod so schodiskom; spálňa; kúpeľňa; obývacia izba s pódiom a výstupom do záhrady

Pravé krídlo
vstupná chodba; kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC; pracovňa; garáž

Usadlosť bola postavená v roku 2010 ako 3-generačné rodinné sídlo v historickom štýle, tzv. sedliacky barok. Disponuje veľkolepým vstupom cez kovanú bránu a dláždené nádvorie s parkovou úpravou, ktoré definuje celú stavbu do písmena U. Samotná stavba zaberá celú šírku pozemku, čím bol pozemok maximálne využitý. Okrem absolútneho bezpečia a priestoru, nehnutelnosť ponúka krásne prostredie podunajskej prírody na unikátnom ostrove Čilistov, veľkú záhradu s parkovou úpravou a dostatok parkingu až pre 6 áut.

Kúria sa rozkladá na rovinatom pozemku s výmerou 2000 m2 a orientáciou na juho-východnú svetovú stranu. Prostredie pôsobí vďaka parkovej úprave pozemku a okolitej prírody veľmi príjemne a upokojujúco.

Nehnuteľnosť má 3 trakty a vie fungovať ako viacgeneračná vzhľadom na autonómne vchody a dispozičné riešenie celého objektu. Všetky miestnosti v dome boli projektované veľkoryso, aby poskytovali obyvateľom maximum priestoru. Celkovo nehnuteľnosť vďaka nadštandardnej úžitkovej ploche a veľkým, preskleným plochám pôsobí veľmi svetlo, vzdušne a komfortne.

Ľavý trakt plní úlohu samostatného 2-izbového bytu na prízemí s kompletným zázemím vrátane kuchyne a taktiež ďaľšieho, veľkometrážneho podkrovného bytu, ktorý je pripravený do štádia “holobyt” a budúcim majiteľom poskytuje priestor na dokončenie podľa vlastných predstáv.

Stredný, alebo tiež hlavný trakt je najrozsiahlejšou súčasťou celej nehnuteľnosti a poskytuje zázemie pre nadštandardné bývanie majiteľov celej kúrie. Okrem súkromných miestností sa tu nachádza rozľahlá obývacia izba s výškou stropu až 3,5 m, veľkými presklenými oknami poskytujúcimi výhľad do veľkorysej záhrady s bio jazerom a veľkými kachlami. Okrem obývačky s kuchyňou zaujme aj zimná záhrada a wellness svet, ktorý je pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv (farebné prevedenie bazéna a typ sauny).

Pravý trakt je multiúčelový a teda môže slúžiť ako pokračovanie wellness sveta s ktorým je spojený a slúžiť ako kompletné zázemie pre fitness, alebo naďalej byť využívaný ako kancelária. Okrem spomínaných miestností sa na konci traktu nachádza veľká vykurovaná 2-garáž s vodou a umývadlom.

Kúria je kompletne zariadená dobovým, architektom navrhnutým masívnym nábytkom na mieru s dôrazom na najvyššiu kvalitu prevedenia. Všetky remeselné práce dodávali umeleckí stolári a kováči. Kuchyňa s výhľadom do záhrady je rovnako, ako zvyšok nábytku z masívu. Je kompletne vybavená kvalitnými spotrebičmi a prislúcha k nej veľká technická miestnosť, ktorá plní aj funkciu špajze, práčovne, žehliarne a je cez ňu možný výstup na záhradu.

O teplo domova sa starajú 2×2 solárne panely, ktoré sa zapínajú podľa momentálnej polohy slnka, plynový kotol značky Buderus a veľký krb umiestnený v obývačke. Technológia a rozvody sa nachádzajú v technickej miestnosti so samostatným vchodom. Pitnú vodu zabezpečuje mestský vodovod a tečie v každej kuchyni. Úžitková voda je čerpaná ponorným čerpadlom z vlastnej studne hlbokej 14 m. Kanalizácia je rovnako mestská, pre prípad havárie má nehnuteľnosť záložnú izolovanú žumpu s kapacitou 8 m3. Dažďová voda je odvádzaná do presakovacieho kanála mimo pozemok. Každá časť nehnuteľnosti má samostatnú poistkovú skriňu. V garáži je okrem 220V aj 380V. V celom dome je potrubie pre centrálny vysávač vrátane garáže a príprava pre zabezpečovací systém. Nádvorie je osvetlované automatickými svetlami a spolu s nasvietenými arkádami dotvárajú celkovú emóciu pri pohľade na nehnuteľnosť z ulice. O multimediálnu zábavu TV, internet a pevnú linku sa stará Telekom.

Mesačné réžijné náklady na prevádzku domu sú:
plyn …………………………………………………… 120,- €
elektrina ………………………………………………. 40,- €
voda ……………………………………………………… 5,- €

Technické informácie:
konštrukcia: keramická tehla + 8 cm zateplenie polysterénom a zelenou vatou
strecha: Bramac
podlaha: Merbau – juhoamerické exkluzívne drevené podlahy
obklady / dlažby: španielske
okná: drevené – EURO okná
dvere: drevené
vykurovanie: podlahové + radiátory + vykurované steny
elektrika: 220 V / 380 V


POZEMOK
Pozemok je rovinatý, pravidelného, obdĺžnikového tvaru s maximálnou možnou mierou využitia. Približne prvú polovicu 2000 m2 veľkého pozemku tvorí nádvorie spolu so zastavanou plochou na ktorej leží nehnuteľnosť. Zvyšok pozemku tvorí rozľahlá záhrada s množstvom zelene a 25 ročnými stromami. Na záhrade boli vykonané hrubé terénne úpravy výsledkom ktorých je nádrž na bio jazero s možnosťou plnohodnotého kúpania. Na pozemku sa nachádza aj altánok a samostatná garáž, ktorá môže slúžiť ako dieľňa, prípadne ako suchý dok pre menšiu loď, keďže pozemok je prepojený priamo s vodným kanálom prostredníctvom pridruženého pozemku.


LOKALITA
Unikátna lokalita ostrova Čilistov ponúka okrem množstva zelene, športovo-relaxačných možností vyžitia na vodnom kanáli, v parku Kormorán, či neďalekého multifunkčného športovo-relaxačného areálu X-Bionic Sphere, ktorý nemá v Európe obdobu aj vynikajúcu dopravnú dostupnosť vďaka budúcej rýchlostnej ceste R7. V meste Šamorín vybavíte všetky potrebné nákupy a služby spojené s plnohodnotným, spokojným životom. Rodinné nákupy vybavíte v malých súkromných potravinách, supermarketoch (Billa, Jednota Coop, Lidl) alebo hypermarketoch (Tesco, Kaufland). Kadernícke, kozmetické, masážne služby pre dámy sú na každom kroku. Po nákupoch sa môžete osviežiť v jednej z mnohých príjemných, komorných kaviarničiek, či cukrární. Gastronomické špeciality nájdete v susednej reštaurácii Apani, či Ferriers. Miestne špeciality v neďalekej Csárde a taliansku kuchyňu spolu s vynikajúcimi vínami vo výbornej talianskej reštaurácii. Okrem nej sa v Šamoríne nachádza množstvo pizzérií a malých lokálnych vinární.

V blízkosti sa nachádza:
Vodácky kanál
Park & Hotel Kormorán
Dunajská hrádza
Dunajské ramená
X-Bionic Sphere
Autobusová zastávka
Mesto Šamorín
18- jamkové golfové ihrisko Báč
Automobilový okruh Slovakiaring
Termálne kúpalisko Dunajská streda


VIDEO PREZENTÁCIA
https://youtu.be/AT2yYncs0I0


CENA vrátane provízie a 5***** realitného servisu je
predmetom osobného stretnutia

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!
naše obchody sú POISTENÉ a AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM

GARANTUJEME ZÍSKANIE HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!
v opačnom prípade VRÁTIME CELÚ REZERVAČNÚ ZÁLOHU*

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk

_______________________________________________________________________
Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI s.r.o. si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

*platí v prípade, ak využijete služby nami odporučeného finančného sprostredkovateľa

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 11
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 4 x
 • Garážové státie: 2 x
 • Orientácia: Juhovýchodná

Nehnuteľnosť na mape

KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dunajská 30
811 07 Bratislava I - Staré Mesto
KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo