Bajkalská, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
259 000 €
4 521,65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Novostavba
Podlažie:
19/22 + výťah
Rok výstavby:
2010 - 2019
Plocha balkóna:
4,4 m²
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Vykurovanie:
Lokálne
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním
Bajkalská, 821 08, Bratislava
336 m
1. súkromné gymnázium
Bajkalská, 821 08, Bratislava
376 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
393 m
Základná škola Ružová dolina 29
Sklenárova, 821 09, Bratislava
409 m
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča
Sklenárova, 821 09, Bratislava
488 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Platanová ulica 2/2355
Miloslavov
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností