Súkennícka ( Klingerka), Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
1 000 €/mes.
20,41 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
49 m²
Novostavba
Podlažie:
25/35 + výťah
Rok výstavby:
2021
Panelová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Rok kolaudácie:
2022
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
76 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
276 m
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
587 m
Materská škola Velehradská 24
Velehradská, 821 08, Bratislava
664 m
MŠ Miletičova 37 - Elokované triedy Gemerská 4
Gemerská, 821 08, Bratislava
699 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
REB - REAL PARTNERS, s. r. o.
Červeňova 28
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Mgr. Silvia Čerešňa
REB - REAL PARTNERS, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností