Kožušnícka, Trenčín, okres Trenčín
750 €/mes. s energiami
12,93 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
58 m²
Novostavba
Podlažie:
5/5 + výťah
Rok výstavby:
2024
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Rok kolaudácie:
2024
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Škola umeleckého priemyslu
Staničná, 911 05, Trenčín
482 m
Dopravná akadémia
Školská, 911 05, Trenčín
484 m
Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša Trenčín
Staničná, 911 05, Trenčín
538 m
Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej
Veľkomoravská, 911 05, Trenčín
736 m
Základná škola
Na dolinách, 911 37, Trenčín
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09174 ...
Zobraziť číslo
MOJE BÝVANIE s.r.o.
Bavlnárska 1797/9A
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
09174 ...
Pavol Kosík
MOJE BÝVANIE s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností