Michal na Ostrove, okres Dunajská Streda
145 000 €
1 208,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1976
Tehlová
Energetický certifikát:
C
Zastavaná plocha:
130 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Michal na Ostrove
1438, 930 35, Michal na Ostrove
32 m
Michal na Ostrove
Hlavná, 930 35, Michal na Ostrove
47 m
Michal na Ostrove
1432, 930 35, Michal na Ostrove
98 m
Horná Potôň, Čečínska Potôň
Hlavná, 930 35, Horná Potôň
1.3 km
Orechová Potôň, rázc.k žel.st.
Hlavná, 930 02, Orechová Potôň
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09112 ...
Zobraziť číslo
Respect Real
Ovocný sad 18/7168
Dunajská Streda
Profil realitnej kancelárie
09112 ...
Ing. Ildikó Marczellová
Respect Real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností