Malobielska, Veľký Biel, okres Senec
214 900 €
2 554,08 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
84 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Veľký Biel, Pošta
Školská, 900 40, Veľký Biel
11 m
Veľký Biel, Pošta
Železničná, 900 40, Veľký Biel
50 m
Veľký Biel, Materská škola
Senecká, 900 24, Veľký Biel
272 m
Veľký Biel, Materská škola
Senecká, 900 24, Veľký Biel
283 m
Veľký Biel, Bratislavská
Železničná, 900 40, Veľký Biel
625 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 73
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09105 ...
Daniel Golian
Winners Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností