Mlynské nivy, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
950 €/mes.
+ 250 €/mes. energie
17,27 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Novostavba
Podlažie:
9/22 + výťah
Rok výstavby:
2022
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
460 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
479 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
558 m
Paneurópska súkromná základná škola
Sklenárova, 821 09, Bratislava
604 m
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča
Sklenárova, 821 09, Bratislava
619 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Babony TRE s.r.o.
Sedmokrásková 8
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Andrii Oksanichenko PhD. / Maklér
Babony TRE s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností