Bezenye, Maďarsko
219 000 €
1 684,62 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
130 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1985
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
2 500 m²
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Špajza, Záhrada, Bazén, Sauna, Krb, Práčovňa, Dielňa
Skladový priestor:
Áno
Zastavaná plocha:
120 m²
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
ProvensReal s.r.o.
Námestie Hraničiarov 6A
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Eva Morvayová
ProvensReal s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností