Kadnárová, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
700 €/mes.
+ 250 €/mes. energie
8,86 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
79 m²
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií
Kadnárova, 831 52, Bratislava
101 m
Bystrá škôlka
Malokrasňanská, 831 54, Bratislava
701 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Areté real, s.r.o.
M.R.Štefánika 27
Pezinok
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Andrea Kadlečíková
Areté real, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností