Čerešňová, Dunajská Lužná, okres Senec
359 000 €
3 860,22 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
93 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2012
Montovaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
400 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
77 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Šikuľko
Lipová, 900 42, Dunajská Lužná
292 m
Detské Centrum DupiDupi
Višňová, 900 42, Dunajská Lužná
361 m
MŠ Dunajská Lužná - Orechová 2954/105
Orechová, 900 42, Dunajská Lužná
589 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+25
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
RADO Reality
Mateja Bela 2460/20
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mário Baláž
RADO Reality Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností