Trnava, okres Trnava
650 €
12,26 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
1990
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 m²
Zastavaná plocha:
1 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola s materskou školou Angely Merici
Halenárska, 917 01, Trnava
279 m
Lollipop Montessori škôlka
Jeruzalemská, 917 01, Trnava
328 m
Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha
Jána Hollého, 917 01, Trnava
380 m
Stredná odborná škola pedagogická blahoslavenej Laury
Jána Hollého, 917 01, Trnava
399 m
Pablo – Súkromná základná umelecká škola
Hlavná, 917 01, Trnava
505 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Andel&Zachar s.r.o.
Kapitulská 454/12
Trnava
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Lýdia Schrammová
Andel&Zachar s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností