Hrnčiarska, Humenné, okres Humenné
119 900 €
2 180 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1960
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Humenné, Plzeňská reštaurácia
Osloboditeľov, 066 01, Humenné
225 m
Humenné, Sokolovská ul.
Sokolovská, 066 01, Humenné
393 m
Humenné, rešt. Verchovina
Ševčenkova, 066 01, Humenné
488 m
Humenné, rešt. Verchovina
Ševčenkova, 066 01, Humenné
502 m
Humenné, sídlisko II/A
Ševčenkova, 066 01, Humenné
655 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
KORIJKOV & AGENTS
Mlynská 28
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Ľubomír Korijkov
KORIJKOV & AGENTS
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností