Provokatérka Miley Cyrus strieda domy častejšie ako mužov – teraz má nový v LA | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Provokatérka Miley Cyrus strieda domy častejšie ako mužov – teraz má nový v LA

Provokatérka Miley Cyrus strieda domy častejšie ako mužov – teraz má nový v LA

Sexy speváčka Miley Cyrus už dávno nie je sladkým dievčatkom z Disney Channelu, ale poriadne tornádo. Vo svojich 27 rokoch spravuje multimiliónové portfólio nehnuteľností, lepšie povedané, hrá sa s ním. Jej najnovším prírastkom je luxusný dom v celebritnej lokalite Hidden Hills v Los Angeles za 4,95 milióna.

Zdroj: Realtor.com

Ťažko povedať, prečo bývalá Hannah Montana potrebuje ďalší veľký dom v Los Angeles. Nie sú to ani 2 roky, čo v tej istej enkláve predala podobný za podobnú cenu. Navyše už dávno v L.A. vlastní ranč nad Studio City, ktorý kúpila ešte pred desiatimi rokmi ako teenagerka za 3,9 milióna dolárov. Okrem toho má 12-hektárovú farmu asi 40 km od centra Nashville. Ale nový dom je veľmi pekný a hádam jej urobí radosť po čerstvom rozchode s priateľom, spevákom Codym Simpsonom.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Mileyin nový dom bol postavený v polovici 50-tych rokov, nedávno však bol zrekonštruovaný na moderný štýl. Dohoda o nehnuteľnosti s rozlohou pol hektára sa uzavrela potichu mimo trhu. Dom na ploche 632 m2 ponúka 6 spální a 7 kúpeľní. Pekná stavba s klasickou šindľovou strechou a oblúkovými oknami sa môže pochváliť masívnymi francúzskymi dubovými podlahami a mokrým barom s efektnými sklenými panelmi v obývačke.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Hneď za vstupnými dverami sa otvárajú obývačka a jedáleň s klenutým stropom a francúzskymi dverami na terasu s pokojným výhľadom na malebné okolie. Gurmánska kuchyňa, ktorá je usporiadaná okolo obrovského ostrova s ​​mramorovou doskou pod klenutým stropom prechádza do rodinnej izby, kde je moderný krb a francúzske dvere vedú do vonkajších obytných a zábavných priestorov. K dispozícii je aj najmodernejšia premietacia miestnosť s ôsmimi robustnými kreslami z čiernej kože a 135-palcovou obrazovkou.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Šesť spální tvorí dva hlavné apartmány, jeden na prízemí a podstatne väčší na poschodí, kde sa nachádza ďalší krb, balkón, šatník a veľká mramorová kúpeľňa s parnou sprchou a kozmetickým kútikom.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Vonkajší bazén a spa v lagúnovom štýle sú lemované balvanmi a vytesané do strmého svahu. Na jednej strane pavilón pod holým nebom ponúka vonkajšiu kuchyňu, ktorá sa nachádza len pár krokov od jedálne.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: Realtor.com

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

7 zakázaných miest, ktoré sú pre bežných ľudí tabu

7 zakázaných miest, ktoré sú pre bežných ľudí tabu

Vo svete je viacero miest, na ktorých pôdu nesmie vstúpiť noha „bežného smrteľníka“. Dôvody, prečo je návšteva týchto lokalít tabu, sú rôzne. Kým niekde sa jedná o strážené vojenské oblasti, iné sú neprístupné z dôvodu zdravotných alebo bezpečnostných rizík. Prípadne ide o sídla spolkov, klubov a firiem, kde majú prístup iba ich elitní členovia.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame