Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Pod Bojnickým zámkom vyrástla ďalšia Folklórna Chyža

Pod Bojnickým zámkom vyrástla ďalšia Folklórna Chyža

Je rovnako čarovná ako tá prvá.

Spomínate si na Folklórnu Chyžu? Článok o nej sme vám priniesli začiatkom tohto roka. Ide o netradičné zážitkové ubytovanie priamo pod Bojnickým zámkom vhodné pre každého, kto miluje folklór a tradície. Autorkou projektu je mladučká Zuzana Peniašková, ktorú úspech prvej Chyže podnietil k realizácii ďalšej.

Tentokrát prichádza s folklórnym apartmánom, v ktorom môžu okrem klasických turistov stráviť noc napríklad aj madomanželia, ktorí sa rozhodli pre svadbu na Bojnickom dvore.

Interiér novej Folklórnej Chyže neostal pilotnému projektu nič dlžný. Zuzana si opäť všetko zariadila sama. Stavila pritom na útulnosť a cit pre detail. Výsledkom je tradíciou a folklórom popretkávaný interiér, ktorého dominantou je veľká manželská posteľ. Priamo z nej si môžu návštevníci vďaka veľkým oknám vychutnať výhľad na Bojnický zámok. Jednoducho romantika ako vyšitá. Ak by ste ju chceli zakúsiť, noc v novej Folklórnej Chyži si môžete zarezervovať tu:  Folklórna Chyža na Airbnb. Viac informácií o celom projekte zas nájdete tu: Folklórna Chyža na Nehnuteľnosti.sk.

Zdroj: Nehnuteľnosti.skFB Chyža

Diskusia

Podobné články

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

O možnosti bývať vo vlastnom bungalove sníva nejeden Slovák. Dobrou správou je, že aktuálna ponuka na trhu s nehnuteľnosťami je v tejto oblasti skutočne pestrá. Len na našej stránke nájdete viac ako 1800 nehnuteľností tohto typu. Od luxusných bungalovov s obrovskými pozemkami cez moderné bungalovy zariadené podľa najnovších trendov až po malinké bungalovy učupené v lone prírody. Zostavili sme pre vás výber toho najlepšieho.

...
TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

Začiatok nového roka patrí na Nehnuteľnosti.sk už tradične pohľadu na rok minulý. Opäť sme prezreli štatistiky a zostavili rebríček nehnuteľností, ktoré vzbudili u našich fanúšikov v minulom roku najväčší záujem. Okrem dvoch rekreačných nehnuteľností a jedného dvojpodlažného rodinného domu sa do prvej desiatky dostali výlučne bungalovy.

...
Víkendové bývanie je v kurze

Víkendové bývanie je v kurze

Bývate v meste? Rozumieme tomu. Máte tu prácu, deti chodia do školy a na krúžky, často zabehnete k rodičom do neďalekej štvrte alebo sa stretnete s kamarátom v neďalekej kaviarni. Je to oveľa jednoduchšie, ako si postaviť dom mimo mesta, každý deň dochádzať, zvládať zápchy a riešiť logistiku voľnočasových aktivít detí a vlastného života.

...