Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
V tomto veľkometrážnom bratislavskom byte sa snúbi elegancia s príjemnou rodinnou atmosférou

V tomto veľkometrážnom bratislavskom byte sa snúbi elegancia s príjemnou rodinnou atmosférou

Byt so štedrou výmerou 153 metrov štvorcových bol navrhnutý pre mladý manželský pár s 2 deťmi. Nájdete v ňom predsieň, obývačku, kuchyňu prepojenú s jedálňou, spálňu, dve detské izby, dve kúpeľne a hosťovské WC. Všetky miestnosti spája jednotný rukopis s dôrazom na detail, funkčnosť a dizajn. Dominuje príjemná kombinácia krémových odtieňov a dreva. Nechýbajú zlaté detaily a dizajnové prvky v podobe svietidiel, zrkadiel, ale aj iných doplnkov. Všetky tieto prvky spolu vytvárajú príjemnú atmosféru s nádychom luxusu. Byt pôsobí elegantným, nie však chladným dojmom.

Po vstupe vás privíta kontrast teplého dreva a chladnej dlažby. V predsieni nechýba dizajnové zrkadlo, ktoré plní okrem estetickej aj praktickú funkciu. Kuchyňa je zahalená do krémového lesklého dekoru. Jej srdcom je ostrovček s masívnou pracovnou doskou z tmavého kameňa. Línia krémových farieb pokračuje aj v jedálenskej časti. Tá je prepojená s kuchyňou. Otvorený priestor kuchyne a jedálne dopĺňa náladový krb. Obývačka je ladená v tmavších odtieňoch, no ani tu nechýbajú dizajnové kúsky, ktoré priestor ozvláštňujú. Panel, ktorý oddeľuje obývačku od jedálenskej časti, slúži ako úložný priestor a závesný bod pre TV.

Zdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studio

V spálni opäť nachádzame kombináciu dreva a krémových odtieňov. Dizajnové svietidlá sú aj tu samozrejmosťou. Súčasťou spálne je aj praktický kozmetický kútik.

Zdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studio

Aj obe kúpeľne sú navrhnuté v súlade s odtieňovým a materiálovým základom zvyšného interiéru. Prvej dominuje voľne stojaca vaňa. Biela sanita kontrastuje s drevenými obkladmi a je doplnená o krémovú stenu a dlažbu. Jemné biele záclony vytvárajú potrebné súkromie a priestor zmäkčujú. V druhej kúpeľni stojí za povšimnutie dizajnový radiátor.

Zdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studio

Zdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studio

V detských izbách dostala priestor hravosť a farebnosť. Nechýbajú originálne prvky ako siete, rebríky či umývateľné steny. Izby sú prepojené malými dvierkami, ktoré slúžia ako alternatívny prechod.Zdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studioZdroj: TOLICCI studio

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, TOLICCI studio

Diskusia

Podobné články

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie bungalovy slovenskej inzercie

O možnosti bývať vo vlastnom bungalove sníva nejeden Slovák. Dobrou správou je, že aktuálna ponuka na trhu s nehnuteľnosťami je v tejto oblasti skutočne pestrá. Len na našej stránke nájdete viac ako 1800 nehnuteľností tohto typu. Od luxusných bungalovov s obrovskými pozemkami cez moderné bungalovy zariadené podľa najnovších trendov až po malinké bungalovy učupené v lone prírody. Zostavili sme pre vás výber toho najlepšieho.

...
TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2018 najviac

Začiatok nového roka patrí na Nehnuteľnosti.sk už tradične pohľadu na rok minulý. Opäť sme prezreli štatistiky a zostavili rebríček nehnuteľností, ktoré vzbudili u našich fanúšikov v minulom roku najväčší záujem. Okrem dvoch rekreačných nehnuteľností a jedného dvojpodlažného rodinného domu sa do prvej desiatky dostali výlučne bungalovy.

...
Víkendové bývanie je v kurze

Víkendové bývanie je v kurze

Bývate v meste? Rozumieme tomu. Máte tu prácu, deti chodia do školy a na krúžky, často zabehnete k rodičom do neďalekej štvrte alebo sa stretnete s kamarátom v neďalekej kaviarni. Je to oveľa jednoduchšie, ako si postaviť dom mimo mesta, každý deň dochádzať, zvládať zápchy a riešiť logistiku voľnočasových aktivít detí a vlastného života.

...