Hľadáte byt v Považskej Bystrici? Pomôže vám Nové bývanie. | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hľadáte byt v Považskej Bystrici? Pomôže vám Nové bývanie.

Hľadáte byt v Považskej Bystrici? Pomôže vám Nové bývanie.

Peter prešiel ako športovec mnohými mestami na Slovensku aj v zahraničí. Aktuálne žije v Bratislave, no plánuje sa vrátiť domov do Považskej Bystrice. Dať dokopy tri nehnuteľností v Považskej Bystrici nebolo jednoduché. Ráno našli ľudia z tímu Vlada Voštinára pekný byt a poobede už nebol v ponuke. Idú preč veľmi rýchlo aj za vyššiu cenu.

Mnohí mladí ľudia idú práve z rodného mesta do Bratislavy, ale Peter si tým všetkým už prešiel a nastal čas usadiť sa a zapustiť korene. Hľadá svoj prvý vlastný byt. Predstavuje si niečo v rozlohe 60m², blízko centra a pripravených má 95-tisíc eur.

 

Zdroj: Nové bývanie

Na sídlisku Rozkvet, v kopci nad mestom, uvidíme starší zrekonštruovaný byt, ktorý ja na najvyššom 12. poschodí. Ponúka tak krásne výhľady na okolie. Dom je ešte v pôvodnom stave. Vyššia cena však nedáva Petrovi priestor na rekonštrukciu.

Zdroj: Nové bývanie

Lány sú štvrť blízko centra a v dome z päťdesiatych rokov minulého storočia skrýva v sebe dostatočne veľký dvojizbový byt s vlastným kúrením. Cena ponecháva malú rezervu na potrebné úpravy.

Zdroj: Nové bývanie

Vo vyhľadávanej zelenej lokalite pri rieke je v ponuke trojizbový byt v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu. Bude si treba vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce. Pomoc sme mu poskytli hneď, a to vizualizáciou, ktorú v účelnom industriálnom štýle navrhla architektka Lucia Ortutová.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom na záver je novostavba, ktorú sme našli o 18 kilometrov ďalej v Bytči. Nový projekt pasívnych domov má veľa plusov, ale aj vyššiu cenu. Bývanie je šetrné k prírode, funkčne využíva priestor, na streche každého domu je tepelné čerpadlo a samozrejmé sú nízke prevádzkové náklady. V ponuke sú dvoj aj trojizbové byty s parkovacím miestom, kde cena závisí od poschodia aj orientácie bytu.

Zdroj: Nové bývanie

Ak vás zaujímajú novinky na realitnom trhu, nezabudnite si pozrieť v nedeľu podvečer na JOJke reláciu Nové bývanie.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Liptov ukrýva nehnuteľnosti vhodné na rodinnú dovolenku aj na prenájom

Liptov ukrýva nehnuteľnosti vhodné na rodinnú dovolenku aj na prenájom

Mať chalupu, chatu alebo rekreačný dom je čoraz populárnejšie rovnako ako aj dovolenkovanie na Slovensku. Naša krásna príroda, hory a vodné plochy ponúkajú množstvo možností využiť dovolenku aktívne alebo si len tak oddýchnuť. V relácii Nové bývanie navštívime už túto nedeľu s kamerami Liptov, ktorý je známy a žiadaný práve svojou čarovnou atmosférou.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon