Hľadáte byt v Považskej Bystrici? Pomôže vám Nové bývanie.

Hľadáte byt v Považskej Bystrici? Pomôže vám Nové bývanie.

Peter prešiel ako športovec mnohými mestami na Slovensku aj v zahraničí. Aktuálne žije v Bratislave, no plánuje sa vrátiť domov do Považskej Bystrice. Dať dokopy tri nehnuteľností v Považskej Bystrici nebolo jednoduché. Ráno našli ľudia z tímu Vlada Voštinára pekný byt a poobede už nebol v ponuke. Idú preč veľmi rýchlo aj za vyššiu cenu.

Mnohí mladí ľudia idú práve z rodného mesta do Bratislavy, ale Peter si tým všetkým už prešiel a nastal čas usadiť sa a zapustiť korene. Hľadá svoj prvý vlastný byt. Predstavuje si niečo v rozlohe 60m², blízko centra a pripravených má 95-tisíc eur.

 

Zdroj: Nové bývanie

Na sídlisku Rozkvet, v kopci nad mestom, uvidíme starší zrekonštruovaný byt, ktorý ja na najvyššom 12. poschodí. Ponúka tak krásne výhľady na okolie. Dom je ešte v pôvodnom stave. Vyššia cena však nedáva Petrovi priestor na rekonštrukciu.

Zdroj: Nové bývanie

Lány sú štvrť blízko centra a v dome z päťdesiatych rokov minulého storočia skrýva v sebe dostatočne veľký dvojizbový byt s vlastným kúrením. Cena ponecháva malú rezervu na potrebné úpravy.

Zdroj: Nové bývanie

Vo vyhľadávanej zelenej lokalite pri rieke je v ponuke trojizbový byt v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu. Bude si treba vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce. Pomoc sme mu poskytli hneď, a to vizualizáciou, ktorú v účelnom industriálnom štýle navrhla architektka Lucia Ortutová.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom na záver je novostavba, ktorú sme našli o 18 kilometrov ďalej v Bytči. Nový projekt pasívnych domov má veľa plusov, ale aj vyššiu cenu. Bývanie je šetrné k prírode, funkčne využíva priestor, na streche každého domu je tepelné čerpadlo a samozrejmé sú nízke prevádzkové náklady. V ponuke sú dvoj aj trojizbové byty s parkovacím miestom, kde cena závisí od poschodia aj orientácie bytu.

Zdroj: Nové bývanie

Ak vás zaujímajú novinky na realitnom trhu, nezabudnite si pozrieť v nedeľu podvečer na JOJke reláciu Nové bývanie.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon