Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hollywoodsky akčný hrdina Ryan Reynolds miluje futbal až tak, že si kúpil futbalový tím aj dom v Británii

Hollywoodsky akčný hrdina Ryan Reynolds miluje futbal až tak, že si kúpil futbalový tím aj dom v Británii

Keby v Británii, ale rovno vo Walese! Jeho snom je dostať waleský futbalový tím Wrexham AFC z piatej divízie do Premier League a to si vyžaduje jeho priamu prítomnosť. Takže si tento mesiac kúpil dom vo waleskej dedinke Marford za 1,5 milióna libier (1,7 milióna eur).

Zdroj: Eirian Evans/ Geograph

Sympatického herca Ryana Reynoldsa (46) poznáme ako Deadpoola alebo Green Lanterna, ale málokto vie o jeho vášni pre britský futbal. Je však skutočne obrovská. Ryan kúpil futbalový tím Wrexham AFC vo februári 2021 spolu so svojím dobrým priateľom hercom Robom McElhenneym. Táto dvojka z Hollywoodu získala klub bojujúci v piatej divízii britskej futbalovej scény za 2 milióny libier (asi 2,2 milióna eur). Odvtedy investovali do oživenia súpisky tímu aj miestnej komunity. Dokonca zašli tak ďaleko, že zaznamenali obrovský úspech v 18-dielnom dokumentárnom seriáli s názvom „Welcome to Wrexham“. A teraz sa zdá, že Deadpool ide zapustiť korene v tichej dedinke asi 8 km od svojho milovaného Wrexhamu a núti k tomu aj svoju rodinu.

Majitelia Wrexham AFC Ryan Reynolds a Rob McElhenney, zdroj Jon Hobley/MI News/NurPhoto via Getty Images

Zdroj: Getty Images

Dedinka Marford v severnom Walese má len 2 500 obyvateľov, jeden obchod a dve krčmy, no Ryan si zaobstaral dom na najluxusnejšej ceste. Tradičná nehnuteľnosť má štyri spálne a štýlovú fasádu, bude to však pre jeho rodinu isto veľká zmena. Obyvatelia dedinky sú vo vytržení, že súčasťou ich komunity sa stane taká slávna hviezda. Miestny zdroj pre britské médiá dodáva: „Ryan sa sťahuje do Marfordu a všetci miestni o tom hovoria. Možno to nie je Big Apple, ale keď príde do mesta, rozvinú mu červený koberec."

Miestny pub Trevor Arms, zdroj: Ian Cooper/Daily Post

Miestna krčma The Red Lion, zdroj: Google

Predpokladá sa, že k Ryanovi sa do štvorizbového domu pripojí aj jeho manželka herečka Blake Lively (35, „Goosip Girl“, „Večne mladá“) a ich deti James (8), Inez (6) a Betty (3), ako aj ich štvrté, len 2-mesačné dieťa. Ryan médiám prezradil, že jeho manželka nebola obzvlášť šťastná, keď waleský tím kúpil, no v máji minulého roka mu nakoniec fandila s veľkým oduševnením. Držíme jej palce.

Zdroj: PA

Zdroj: dailymail.co.uk

Vyzerá to však tak, že na futbalovom poli sa tomuto skutočnému Tedovi Lassovi darí. Minulý mesiac so svojím tímom oslávil masívnu výhru 3:2 nad konkurenčným Notts County. Víťazstvo posúva Wrexham o krok bližšie k postupu z Národnej ligy do English Football League, čo bolo jeho cieľom. „Našim plánom, teraz a navždy, je Premier League," povedal Reynolds pre BBC v januári, „Naozaj neviem povedať termín. Ale ak je teoreticky možné prejsť z piatej ligy do Premier League, prečo by sme to neurobili?"

Zdroj: robbreport.com

Zdroj foto: FC Getty Images/Geograph, Eirian Evans/ Geograph, Getty Images, Ian Cooper/Daily Post, Google, PA, dailymail.co.uk

 

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Zateplením domu vieme ušetriť až 65 percent nákladov. Platí to však iba vtedy, keď si dom zateplíme dobre. Aké najčastejšie chyby sa robia pri zatepľovaní domov a ako si vytvoriť aj vďaka zatepleniu zdravú klímu v domácnosti? V podcaste portálu Nehnutelnosti.sk sme sa o tom rozprávali s aplikačným manažérom spoločnosti Knauf Insulation Vladimírom Beňom.

...
Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu  225-tisíc je náročné

Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu 225-tisíc je náročné

V Novom bývaní sa v nedeľu podvečer na JOJke vyberieme do Senca a jeho okolia. Nehnuteľnosť budeme hľadať pre Vlada, ktorý odtiaľ pochádza a jeho rodičia v tomto mestečku žijú. So svojou partnerkou sa rozhodli, že by tam chceli bývať a založiť si rodinu. Hľadajú menší rodinný domček do 100 m², so záhradkou, terasou a rozpočtom do 225-tisíc euro. V rámci tejto lokality je jeho rozpočet finančne obmedzený a tak nájsť vhodnú ponuku bude pre tím Nové...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon