Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 97 445 inzerátov

Dokonalé! Táto farma vás očarí nielen krásnym prostredím, ale aj interiérom plným dreva

  • Tlačiť
  • 22. 05. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Takto to dopadne, keď sa láska k prírode prenesie do architektúry.

Nachádza sa v americkom Vermonte a ponúka pokojný život uprostred nádherného prostredia, ktorý by určite brali mnohí. Je odrazom lásky majiteľov k prírode a farmárčeniu. Tí mali už od začiatku jasnú predstavu o svojom budúcom domove. Úlohou architektov z CUSHMAN DESIGN GROUP bolo túto predstavu zhmotniť. Podarilo sa.

V interiéri príjemne prekvapí fúzia rustikálneho a industriálneho štýlu. Veľmi dôležitú úlohu zohrávajú detaily. Dominantným materiálom je drevo, ktoré dizajnéri príjemne nakombinovali s množstvom kovových prvkov. Všimnite si najmä originálne industriálne svietidlá. Obývačke kraľuje veľký kamenný krb. Samozrejmosťou sú masívne drevené trámy, nechýbajú ani posuvné stodolové dvere. Tvorcovia sa nezabudli vyhrať aj s kombináciou rôznych farieb a vzorov. Vzory sú prítomné najmä na bytových doplnkoch.

Neodmysliteľnou súčasťou tejto farmy je veranda, o ktorej umiestnení rozhodla samotná príroda. Architekti sa totiž rozhodli situovať ju tak, aby ponúkala čo najlepší výhľad. Z krásy okolitého prostredia sa im podarilo vyťažiť maximum.

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

© Carolyn Bates

Architekti: CUSHMAN DESIGN GROUP

Fotografie: Carolyn Bates

Text: Nehnuteľnosti.sk

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku