Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 95 084 inzerátov

Dom na ostrove Krk má všetko! Vlastný bazén, detské ihrisko aj výhľad na more

  • Tlačiť
  • 18. 05. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Ktosi povedal, že slovenské more je vraj v Chorvátsku. Táto krajina nás láka dobrou dostupnosťou, krásnou prírodou a, samozrejme, morom.  

Predstavte si letnú pohodu na terase svojho domu, pri bazéne a kúsok od mora. Práve takéto predstavy napĺňa tento dom. Celým svojím zovňajškom dýcha prímorskou atmosférou a vťahuje návštevníka do iného sveta.

Na prízemí vás uchváti najmä priestor. Krásna kuchyňa, obývačka s krbom, jedáleň a kúpeľňa ponúkajú obyvateľom celý komfort dennej časti. Z obývačky je výstup na prvú terasu s bazénom na horúce dni.

Na poschodí vám dostatok miesta zabezpečia 3 spálne a 2 kúpeľne. Druhá terasa je práve na poschodí a ponúka výhľad na more a široké okolie, tu si môžete vychutnávať západy slnka. V interiéri dominujú biele steny kombinované s kameňom a tehlou.

Na prízemí je ešte tretia zastrešená terasa. Na nej sa ukrýva gril a vírivka. Práve sem sa budete utiekať na večerné posedenie. Na pozemku s rozlohou 531 m2 sa nachádza aj detské ihrisko. Na svoje si teda príde celá rodina. Je toto vaše bývanie snov?

Táto nehnuteľnosť je aktuálne na predaj. Zistiť o ponuke viac.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku