Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2022
Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto
Na prenájom 3-izbový byt s garážovým parkovacím státím na 24. poschodí v Skyparku/For rent: 3-room a
1 400 €/mes.

Na prenájom 3-izbový byt s garážovým parkovacím státím na 24. poschodí v Skyparku/For rent: 3-room a

1 400 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 81 m2
 • Cena za m2: 17,28 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4842404
SCROLL DOWN FOR ENGLISH TRANSLATION

Ponúkame na prenájom nadštandardný, zariadený, 3-izbový, klimatizovaný byt s panoramatickým výhľadom v novostavbe SKYPARK na Továrenskej ulici v Bratislave – m.č. Staré Mesto. Byt je zariadený novým nábytkom a zatiaľ nebol obývaný. K bytu prislúchajú dve garážové parkovacie státia.

Byt sa nachádza na 24. poschodí v 29 poschodovom bytovom dome, ktorého posledné podlažie je terasa s unikátnym výhľadom. 

Byt a parkovacie státie:

Úžitková plochu bytu: 81m2

Garážové parkovacie státia sa nachádzajú v suteréne bytového domu

Dispozícia bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, technickej miestnosti s druhou toaletou, obývacej izby s moderným kuchynským kútom, dvoch spální a loggie. 

Vybavenie bytu:

Byt sa prenajíma zariadený – v kuchyni sa nachádza kuchynský kút s kvalitnými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, sporák, elektrická rúra, digestor). Obývacia časť je zariadená vkusnou pohovkou s konferenčným stolíkom. V spálni je posteľ, šatníková skriňa a klimatizácia.

Lokalita:

Skypark sa nachádza v samotnom srdci hlavného mesta - jeho okolie tvoria nové OC NIVY, Eurovea, Twin City business centrum, dizajnérska budova Jurkovičovej Teplárne a v pešej vzdialenosti sa dostanete tiež k OC Central a do historického centra. Približne za 10 minút jazdy autom/MHD sa dostanete priamo na hlavnú železničnú stanicu. Okolie teda ponúka výbornú občiansku vybavenosť a tiež napojenie na mestský obchvat a diaľnicu. 

Názor makléra:

Ponuka v Skyparku predstavuje exkluzívnu a nadštandardnú príležitosť, ktorú ocenia aj nároční klienti. Byt disponuje slušnou rozlohou a dobrou dispozíciou, takže je vhodný buď pre menšiu rodinu s možnosťou zariadenia jednej spálne v zmysle detskej izby alebo pre páry s využitím druhej spálne ako pracovne. V oboch prípadoch poskytuje byt množstvo miesta a úložného priestoru a bonusom je taktiež panoramatický výhľad na mesto a garážové parkovacie státie.

Cena:

1400€ nájom + 350€ energie + 100€ parkovacie státie

Byt je ihneď voľný, možnosť bývania aj s rodinou. 

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie nájomnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.

Ing. Kristián Kopp - 0910 118 284

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------We offer an above-standard, furnished, 3-room, air-conditioned apartment with a panoramic view in the new SKYPARK building on Továrenská street in Bratislava - Old Town. The apartment is furnished with completely new furniture and has not yet been occupied. There are also two garage parking lots that come with the apartment.

The apartment is located on the 24th floor of a 29-story apartment building with a terrace on the top floor that guarantees a unique view.

Apartment and parking lot:

Apartment area: 81m2

Garage parking lots are located in the basement of the apartment building

Layout:

The apartment consists of an entrance hall, bathroom with toilet, technical room with second toilet, living room with modern kitchenette, two bedrooms and a loggia.

Equipment:

The apartment is rented furnished - the kitchen has a kitchenette with high quality appliances (fridge and freezer, stove, electric oven, hood). The living area is furnished with a stylish sofa and a coffee table. The bedroom has a king-sized bed, wardrobe and air conditioning.

Location:

Skypark is located in the very heart of the capital city - its surroundings consist of the new shopping mall NIVY, Eurovea, Twin City business center, the architectoral building Jurkovičova Tepláreň and the historic center of Bratislava just within walking distance. In approximately 10 minutes by car/public transport, you can get directly to the main railway station. The surroundings therefore offer excellent civic amenities and also a connection to the city bypass and the highway.

Agent's opinion:

The offer in Skypark represents an exclusive and above-standard opportunity suitable even for needs of very demanding clients. The apartment has a decent area and a good layout, so it is great either for a smaller family with the possibility of furnishing one bedroom in the sense of a children's room or for couples using the second bedroom as a study/office. In both cases, the apartment provides a lot of space and storage possibilities and the bonus is also a panoramic view of the city and a garage parking lot.

Price:

€1400 rent + €300 energy + €100 parking lot

The apartment is available immediately. Suitable for families with children.

The price includes:

Commission of a real estate agency, provision of complex real estate and legal services - lease agreement contract.

I will be happy to provide you with all other information during a personal tour or in a form of virtual tour.

Ing. Kristián Kopp - 0910 118 284

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 27
 • Podlažie: 24
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu