L. Novomeského, Pezinok, okres Pezinok
219 900 €
2 798,78 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
79 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
6/8
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gen. Pekníka
Gen. Pekníka, 902 01, Pezinok
721 m
Materská škola
Šancová, 902 01, Pezinok
1.3 km
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
M. R. Štefánika, 902 01, Pezinok
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Mgr. Žaneta Murčová
SYMFÓNIA REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností