Tri vody, Malinovo, okres Senec
265 000 €
3 081,4 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
86 m²
Novostavba
Podlažie:
1/2
Rok výstavby:
2013
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
186 m²
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Špajza, Záhrada, Zabezpečovacie zariadenie, Altánok / posedenie, Záhradný domček
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2025
nájomného bývania v lokalite
84.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-70
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09081 ...
Ing. Eva Fabianová, RSc.
Centrála
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností