Nickelsdorf, Rakúsko
199 500 €
2 267,05 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
88 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1970 - 1989
Tehlová
Energetický certifikát:
E
Plocha pozemku:
408 m²
Vybavenie:
Sklad, Záhrada, Bezbariérový prístup, Záhradný domček
Terás:
1
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Zastavaná plocha:
106 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
+4219 ...
Ing. Gabriela Kockovska
FINAT IMMOBILIEN
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností