Pražská, Žilina, okres Žilina
459 000 €
3 585,94 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
128 m²
Novostavba
Podlažie:
6/7 + výťah
Rok výstavby:
2023
Železobetónová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Sklad, Výťah
Plocha balkóna:
8,4 m², 8,4 m²
Plocha pivnice:
2,5 m²
Skladový priestor:
Nie
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Rok kolaudácie:
2024
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZŠ a MŠ svätého Gorazda
Sv. Gorazda, 010 08, Žilina
317 m
Gymnázium Varšavská
Varšavská, 010 08, Žilina
366 m
Špeciálna základná škola s materskou školou
Jána Vojtaššáka, 010 08, Žilina
540 m
Základná škola Martinská Ulica
Martinská, 010 08, Žilina
601 m
Materská škola Gemerská ulica
Gemerská, 010 08, Žilina
715 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Ing. Róbert Pilárik
JR reality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností