Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Drew Barrymore trávi toto leto demoláciou kuchyne, potrebuje viac svetla

Drew Barrymore trávi toto leto demoláciou kuchyne, potrebuje viac svetla

Obľúbená herečka sa v poslednom čase venuje interiérovému dizajnu plnému farieb a vzorov. Napriek tomu radikálne zbúrala svoju kuchyňu s ružovými skrinkami a bielo – zelenými kachličkami.

Zdroj: Barrymore Brands

Diváci si navždy zapamätajú jej roztomilé postavy z komediálnych filmov, ako Nepobozkaná či Charlieho anjeli, no americká herečka Drew Barrymore (47) rada skúša stále niečo nového. Keď sa v roku 2019 hollywoodska hviezda stala moderátorkou vlastnej talkshow The Drew Barrymore Show, uviedla na trh svoju prvú kolekciu nábytku a doplnkov Flower Home pre sieť obchodných domov Walmart. Jej dekoratívna estetika bola veľmi jasná, bohémska, plná kvetov, vzorov a všetkých farieb dúhy.

Zdroj: Walmart

Zdroj: Walmart

Vlani rozšírila svoje interiérové portfólio uvedením krásneho kuchynského riadu Beautiful Kitchenware spolu s úžitkovými produktmi, ako je kombinovaná fritéza s hriankovačom a programovateľný kávovar v pastelových farbách. Ako povedala v rozhovore pre magazín Architectural Digest, inšpirovalo ju hlavne to, že nerada nechávala svoje kuchynské spotrebiče na pulte, lebo všetky boli len čierne, biele alebo chrómové. „Hľadal som teda nielen elegantnejší dizajn, ale chcel som ponúknuť aj väčší výber farieb,“ vysvetľuje Drew. Spojila sa s generálnym riaditeľom firmy Made by Gather Shae Hongom, aby vytvorili sériu, ktorá je dnes k dispozícii na Walmart.com a v ich obchodoch za dostupné ceny.

Zdroj: architecturaldigest.com, foto Graydon Herriott

Sama farby v kuchyni i v celom dome miluje, no hovorí, že ľudia by sa doma mali cítiť v prvom rade spokojne a ich veci by im mali prinášať radosť. „Ak ste skôr monochromatický človek, je to úplne v poriadku a máme farebné varianty, ktoré sa budú hodiť aj vám,“ dodáva Drew. Takže okrem odtieňov „šalviovo zelená“ a „čučoriedkový koláč“ zaradila do výberu aj ustricovo sivú, bielu polevu a čierny sezam.

Zdroj: Walmart

Zdroj: Drew Barrymore/Instagram

Toto leto sa Drew Barrymore pustila do veľkej rekonštrukcie kuchyne vo svojom dome v Los Angeles. Pomáhala s búracou fázou a ako vidno z videa na jej Instagrame, poriadne sa pri tom vybúrila. Jedným z dôvodov bolo, že chcela vpustiť do kuchyne viac svetla. "Ľudia, ktorí vlastnili tento dom predo mnou, zakryli okno sadrokartónom. Neviem prečo. Chystáme sa ho odkryť," vysvetlila. Nie je jasné, aký bude konečný výsledok, isté však je, že za obeť padli ružové skrinky a bielo – zelené kachličky. Dúfame, že ich nahradí aspoň levanduľovými!

Zdroj: Drew Barrymore/Instagram

Zdroj: architecturaldigest.com

Zdroj foto: architecturaldigest.com, foto Graydon Herriott, Walmart, Drew Barrymore/Instagram

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

V nedeľu podvečer bude tím relácie Nové bývanie hľadať mladej lekárke prvý vlastný byt v Bratislave. Charlotte skončila medicínu, pracuje v nemocnici a rozhodla sa investovať do bytu, aby sa osamostatnila. Predstavovala by si pre seba už rovno trojizbový byt, aby to bola investícia do budúcnosti. Ideálny je zrekonštruovaný, s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy. Preferuje Ružinov alebo centrum, kde sú však ceny príliš vysoké. Uvidíme, či jej...
Spúšťame novú kampaň

Spúšťame novú kampaň

Od 18.9. spúšťame novú reklamnú kampaň. Hlavným motívom je pomoc spoľahlivého partnera pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Vďaka spoľahlivému partnerovi sa aj tak významná životná udalosť, akou je predaj či kúpa nehnuteľnosti, obíde bez chýb či nesprávnych rozhodnutí.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon