Priestranné byty v Bratislave

Priestranné byty v Bratislave

Dostupnosť na bicykli po meste je dôležitá pre Eduarda, ktorý denne využíva takúto alternatívnu dopravu. Čo sa týka lokality je zadefinovaná od Trnavského mýta po Vajnory, aby mal dobrú dostupnosť do práce a deti blízko do školy.

Byt ho musí osloviť nielen lokalitou, ale aj dispozíciou. Dôležitá je pivnica, parkovanie a väčšia kuchyňa. Rád by sa zmestil do 300-tisíc eur. Zadanie je jasné, ale rozpočet je trochu nerealistický, tak uvidíme či sa v nedeľu podarí Vladovi Voštinárovi a jeho tímu nájsť vhodné nové bývanie.

Trojpodlažný byt s výhodami domu sme našli vo Vajnoroch, časti Čierny chodník, blízko Vajnorských jazier. Dom má dvadsať rokov, potrebuje menšiu rekonštrukciu, má záhradku, terasu aj garáž, vlastné kúrenie. Nevýhodou je hlavne menšia rozloha. 

Zdroj: Nové bývanie

V Ružinove je k dispozícii kompletne zrekonštruovaný byt, ku ktorému sa dá prenajať garáž a patrí k nemu pivnica. Kuchyňa aj obývačka sú kompletne moderne a útulne zariadené v severskom štýle. Poloha bytu je síce rušná, ale s dobrou dostupnosťou. 

Zdroj: Nové bývanie

Zostávame v Ružinove, kde je na predaj byt vo viac ako štyridsať ročnom panelovom dome. Byt má menšiu výmeru, ktorá sa prejavila na veľkosti izieb. Je po rekonštrukcii, nemá pivnicu, ale disponuje veľkou zasklenou loggiou, kde by bolo možné ukladať bicykle. Dizajnové riešenie na mieru pre Eda a jeho dve deti pripravila architektka Lucia Ortutová. 

Zdroj: Nové bývanie

Záverečná ponuka je dva v jednom. Nový byt sa nachádza v domčeku so záhradkou, terasou, v uzavretom areáli. Bonusom okrem trojizbového bytu je ešte zariadený dvojizbový pivničný byt. Celková obytná plocha má 130 m². Majiteľ teda môže získať zaujímavú nehnuteľnosť v Bratislave. 

Zdroj: Nové bývanie

Realitná rada Martina Čapa na záver: „Keď riešime bývanie v situácii kedy nám rastú úrokové sadzby úspornosť by mala byť tá prvá vec, ktorú máme na mysli. Takže radšej si vybrať menšiu výmeru, efektívnejšiu dispozíciu, čo nám pomôže preklenúť to ťažšie obdobie na začiatku aj založí dobrý predpoklad pre následný predaj.“

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon