Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Jennifer Lopez a Ben Affleck konečne zakotvili – zložili kauciu za mega barák za 64 miliónov dolárov

Jennifer Lopez a Ben Affleck konečne zakotvili – zložili kauciu za mega barák za 64 miliónov dolárov

Ak tento príbeh nesledujete, je najvyšší čas začať. Obľúbený hollywoodsky pár totiž predvádza realitné eskapády, ktoré by si bežný smrteľník poriadne rozmyslel. Momentálne sa zdá, že konečne našli vysnený domov pre seba a ich 5 detí. Ale ktovie...

Zdroj: Mark Singer

V minulých častiach ste videli: Ben a Jennifer potichu spojili svoje životy pred bohom a pod kalifornským slnkom v júli 2022. V auguste si začali hľadať nový domov pre seba, Jenniferine dvojičky z predošlého manželstva s Marcom Anthonym a Benove deti s ex-manželkou Jennifer Garner. Nakoniec si veľký dom len prenajali. Chceli zrekonštruovať Jennine sídlo v Bel Air, Ben svoj mládenecký dom predal. Jennifer sa však rozhodla svoje sídlo tiež predať a začali hľadať nový dom. Na začiatku februára 2023 sa zdalo sa, že kúpili novučičký dom v Rustic Canyon za 34,5 milióna dolárov, veď zaň aj zaplatili zálohu. V marci však zaplatili za ešte bombastickejší, o kúsok ďalej, na Palisades Riviera, za 64 miliónov dolárov. Predošlá záloha prepadla. Koľko asi môže byť kaucia za ten aktuálny...? Obetujú aj tú, alebo sa už konečne našli? Uvidíte na Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

Ťažko povedať, čím ich sídlo na Palisades Riviera zaujalo tak, že nechali plávať niekoľko tisíc dolárov. Oproti tomu ohrdnutému má naviac o 1 spálňu, 1 kúpeľňu a 80 m2 obytnej plochy. Je pravda, že to bola horúca ponuka. Fajnovú nehnuteľnosť dal na predaj najstarší syn slávneho finančníka z 80-tych rokov Gregory Milken len koncom februára. Na realitnom trhu sa ohriala ledva týždeň, kým videli prechádzať Bena a Jennifer cez bránu v Affleckovom plne elektrickom Mercedese triedy S na obhliadku.

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

Najnovší úlovok dvojice Bennfier postavený v 2005 je rozhodne pôsobivý. Nehnuteľnosť leží na polhektárovom pozemku a má vraj „najneuveriteľnejší výhľad zo všetkých domov na západnom pobreží“. Zahŕňa hlavný dom v štýle Cape Cod so šiestimi spálňami a 10 kúpeľňami a samostatný hosťovský dom s ďalšími dvoma spálňami a štyrmi kúpeľňami – celkovo 1 500 m2 obytného priestoru s certifikátom LEED trvalo udržateľnej architektúry. Môže sa pochváliť úžasnými výhľadmi na mestské svetlá, hory a oceán takmer z každého uhla pohľadu.

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

V trojposchodovej hlavnej budove s rozlohou 1 200 m2 sa nachádza luxusné vybavenie, ktoré zahŕňa dvojité štúdiá a herne, ako aj luxusné kino a herňu, ktorá sa otvára na zadný dvor. Medzi ďalšie zaujímavosti patrí priestranná rodinná izba, ktorá sa spája s gurmánskou kuchyňou vybavenou ostrovčekom a špičkovými nerezovými spotrebičmi, ako aj honosný hlavný oddychový priestor pod vysokým kazetovým stropom s oddeleným salónikom.

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

Penzión s rozlohou 300 m2 je vybavený vaňou s japonskou vírivkou a posilňovňou s rozlohou 74 m2 na spodnom poschodí. Vonku sa na oplotenom dvore nachádza veľký trávnik, bazén a wellness lemovaný útulným ohniskom. Vpredu je tiež garáž pre štyri autá a nadrozmerné ihrisko.

Dokončí nestála celebritná dvojica kúpu tohto úžasného Milkenovho domu? Uvidíte v ďalších častiach.

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: Mark Singer

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: Mark Singer; John Shearer/Getty Images for The Recording Academy

 

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Hľadáme pekné rodinné domy v okolí Piešťan

Vrbovce sú mestečko na západnom Slovensku, kam sa vyberie v nedeľu podvečer Vlado Voštinár so štábom relácie Nové bývanie. Stretol sa tam s Tomášom a spolu vyrazia hľadať domček akurát pre jeho rodinu. Zadanie je, aby bol maximálne 15 kilometrov od Piešťan, najlepšie niečo vhodné na okamžité bývanie. Môžu investovať 300-tisíc eur.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon