Rodný dom Donalda Trumpa v Queense je na predaj | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Rodný dom Donalda Trumpa v Queense je na predaj

Rodný dom Donalda Trumpa v Queense je na predaj

Keďže je súčasný prezident USA Donald Trump počas prezidentskej kampane v médiách takmer nepretržite, majitelia jeho bývalých nehnuteľností sa chytajú príležitosti na výhodný obchod. Na predaj je znovu aj taká starinka, ako jeho rodný dom v mestskej časti New Yorku Queens, a nerozpakujú sa za ňu pýtať 2,9 milióna dolárov.

Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com

Od začiatku americkej prezidentskej kampane si majitelia jeho predchádzajúcich rezidenčných nehnuteľností rýchlo uvedomili ich aktuálnu hodnotu a rozhodli sa využiť bezplatný mediálny marketing. Realitným trhom prešlo prezidentove prvé sídlo v Greenwichi v štáte Connecticut, bývalý domov v Los Angeles, ale jedným z najzaujímavejších, hoci zďaleka nie „palácovým“, bol jeho domov v Queense v New Yorku.

Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com

Prezident Donald Trump býval v tomto rodinnom dome do svojich štyroch rokov pred stavebným úspechom svojho otca Freda Trumpa. Bol to skromný domov jeho rodičov, keď ešte len začínali. Keďže však jeho otec rýchlo získal úspech v stavebnom priemysle, o štyri roky neskôr sa presťahovali do rozľahlej tehlovej rezidencie.

Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com

Donaldov rodný dom sa nachádza v Queense, v štvrti vyššej strednej triedy Jamaica Estates. Má rozlohu 186 m2, päť spální, päť kúpeľní a tehlový a štukový dizajn v tudorovskom štýle. Môže sa tiež pochváliť dokončeným suterénom s obkladom a samostatnou garážou pre dve autá. „Niektoré časti Queensu boli drsné; toto však bola oáza,“ povedal Donald Trump pre New York Times v roku 2015.

Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com

Keď bola nehnuteľnosť v júli 2016 prvýkrát na predaj, mala cenu 1,65 milióna dolárov a nepredávala sa, ani keď došlo k zníženiu ceny. Nakoniec ju kúpil špekulant, ktorý predpokladal, že Trump voľby nevyhrá a predal ju v aukcii za 2,14 milióna dolárov v marci 2017. Nový neidentifikovaný vlastník ho teraz ponúka za 2,9 milióna dolárov od konca roku 2019, zatiaľ sa však neprihlásili žiadni seriózni záujemcovia.

Zdroj: homestratosphere.com

Zdroj foto: Olivier Douliery/Pool/Getty, TopTenRealEstateDeals.com

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Táto vila na Riviére zažila večierky Picassa, Jamesa Bonda aj JFK, teraz je na predaj za 10,5 milióna eur

Táto vila na Riviére zažila večierky Picassa, Jamesa Bonda aj JFK, teraz je na predaj za 10,5 milióna eur

Takmer celé storočie to bol pravdepodobne najlepší plážový bar na Azúrovom pobreží. Hosťovali v ňom napríklad Hemingway, Picasso, Churchill, Sean Connery, americkí prezidenti Harry Truman a JFK, Edith Piaf tu dokonca usporiadala svoj zásnubný večierok. Teraz je Villa La Garoupe prispôsobená pre súkromnú rodinnú zábavu a kým sa nepredá, môžete si ju prenajať za 24 000 eur týždenne.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon