Chalupa slovenskej futbalovej legendy | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Chalupa slovenskej futbalovej legendy

Chalupa slovenskej futbalovej legendy

Príbeh ďalšej súťažnej chalupy v Lutiši je príbehom vrcholového športovca, ktorý je aj skvelým chalupárom. Svoju srdcovku nám predstaví bývalý futbalista, brankár, reprezentant a držiteľ rekordu za najviac odohratých zápasov ako brankár v slovenskej lige - Miroslav Hýll.

Štáb relácie Na chalupe a moderátorku Katarínu Jesenskú pozval k sebe na Kysuce. Z Lutiše pochádzajú jeho rodičia a on tam na vidieku u starých rodičov trávil každé prázdniny. Pomáhal im nielen s poľnohospodárskymi prácami, ale aj s kravami a koníkmi. Bol k tejto práci vedený, vždy ho to bavilo, a preto si tam postavil svoju chalupu. Pozemky, na ktorých má chalupu, boli v minulosti grófske a časť si v minulosti odkúpil jeho starý otec. Miro berie chalupu ako psychohygienu. Vždy tam relaxoval po ťažkých zápasoch. Toto miesto mu vždy pomohlo a súhlasí s heslom, čo hovorí moderátorka Katka: „chalupa lieči“. S kamarátmi futbalistami tu často trávia víkendy rozhovormi o futbale aj spoločnou prácou.

Na stene majú čestné miesto obrazy od dvoch dám. Jeden od manželky slovenského brankára Jána Muchu a ďalší od perzskej maliarky, ktorú stretol počas pôsobenia v Iráne. Tá mu podľa fotky verne nakreslila jeho chalupu, ktorá mu v tom čase chýbala. Na chalupe si pre zmenu uchováva pamiatky na Irán - perzské koberce a rôzne medené nádobky.

Počas korony trávil čas na chalupe stavaním parkoviska a na pláne má postavenie altánku. No okrem toho ho ešte čaká väčšia stavba, a to nová chalupa pre sestru, ktorá žije v zahraničí a tiež sa tam rada vracia.

V nedeľu sa na Jojke samozrejme dozviete aj iné veci. Napríklad ako odchytiť kunu, ktorá sa usídlila u Katky v podkroví. Nebudú chýbať ani vychytávky, kutilské výrobky a recept z jedného hrnca.

Zdroj: Na chalupe

PR článok

Diskusia

Podobné články

Únik z reality v sci-fi minidome za 17 500 USD

Únik z reality v sci-fi minidome za 17 500 USD

Miniatúrne príbytky letia stále viac. Kým niektoré sú navrhnuté za účelom poskytnutia celoročného bývania, iné vznikajú kvôli dočasným pobytom, napr. pri potrebe na chvíľu uniknúť z reality. K takým patrí aj minidom od jedného amerického startupu, ktorý má za 17 500 USD svojich majiteľov preniesť mimo civilizáciu.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame