Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bývanie v kúpeľnom meste Piešťany

Bývanie v kúpeľnom meste Piešťany

Piešťany, kúpeľné mesto, sú krásne, plné kultúrnych pamiatok, zelene, oddychových a relaxačných zón. Ponúkajú mnoho vyžitia nielen pre kúpeľných hostí, ale aj pre svojich stálych obyvateľov.

Na tím relácie Nové bývanie sa obrátila pani Zuzana, ktorá tu žije a nehnuteľnosť by chcela nájsť pre svojho syna. Ten sa rozhodol odísť študovať a pracovať do zahraničia. Rodičia by chceli, aby sa vrátil domov, do rodného mesta, a tak mu chcú zabezpečiť dvojizbový byt. Veľkosť bytu bude záležať na financiách – majú na to 130-tisíc eur. Zatiaľ by im slúžil ako investícia, na prenajímanie, napríklad aj pre kúpeľných hostí a neskôr ho dostane syn. Lokalitu, veľkosť bytu a stav nechajú na odborníkov, ktorých im zabezpečí tím relácie pod vedením Vlada Voštinára.

Zdroj: Nové bývanie

Najskôr sa pozrieme do menšieho trojizbového bytu na Čachtickej ulici. Plusom je lokalita, novostavba, tiež malá teraska, ale mínusom sú veľmi malé izby.

Zdroj: Nové bývanie

Trojizbový byt v blízkosti centra má podľa architektky Lucie Ortutovej dobrý potenciál, je správne dispozične vyriešený a chýbajú mú len menšie stavebné úpravy, ktoré ukáže Zuzane vo svojom návrhu.

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka chytí za srdce záujemcov svojou vkusnou rekonštrukciou, je vhodný na okamžité nasťahovanie. Nevýhodou je lokalita, veľké sídlisko, parkovanie a stav bytového domu.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je novostavba blízko centra v prerobenej budove Ružový mlyn, ktorá je symbolom Piešťan. Dom má vyše sto rokov, je národnou kultúrnou pamiatkou. Vo vnútri sú rôzne byty so stropmi, ktoré majú výšku 3,6 metra, a tak aj malý byt vyzerá veľmi vzdušne. Realitná maklérka nás prevedie vzorovým bytom, ktorý záujemcom ukáže, ako to môže vyzerať. Byt sa predáva v rôznych štandardoch.

Zdroj: Nové bývanie

Naša účinkujúca sa v relácii na prvý pohľad zamilovala. Jedna z nehnuteľností ju natoľko zaujala, že by ju kúpila ihneď. Ak aj vás zaujíma, čo ponúka realitný trh, neváhajte si zapnúť v nedeľu Nové bývanie na JOJke!

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Kupujete malý byt? 4 tipy, ako ho prakticky zariadiť

Kupujete malý byt? 4 tipy, ako ho prakticky zariadiť

Je až neuveriteľné, ako rýchlo sa zväčšuje trh s nehnuteľnosťami. Na druhej strane nehnuteľnosti nikdy neboli také drahé, ako sú dnes. Aj to je dôvod, prečo mnoho mladých dáva prednosť menším bytom. Ak sa aj vy rozhodujete pre kúpu menšieho bytu, určite si nezabudnite všimnúť jeho dispozičné riešenie a zvážte možné usporiadanie nábytku.

...
Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon