Bývanie v kúpeľnom meste Piešťany

Bývanie v kúpeľnom meste Piešťany

Piešťany, kúpeľné mesto, sú krásne, plné kultúrnych pamiatok, zelene, oddychových a relaxačných zón. Ponúkajú mnoho vyžitia nielen pre kúpeľných hostí, ale aj pre svojich stálych obyvateľov.

Na tím relácie Nové bývanie sa obrátila pani Zuzana, ktorá tu žije a nehnuteľnosť by chcela nájsť pre svojho syna. Ten sa rozhodol odísť študovať a pracovať do zahraničia. Rodičia by chceli, aby sa vrátil domov, do rodného mesta, a tak mu chcú zabezpečiť dvojizbový byt. Veľkosť bytu bude záležať na financiách – majú na to 130-tisíc eur. Zatiaľ by im slúžil ako investícia, na prenajímanie, napríklad aj pre kúpeľných hostí a neskôr ho dostane syn. Lokalitu, veľkosť bytu a stav nechajú na odborníkov, ktorých im zabezpečí tím relácie pod vedením Vlada Voštinára.

Zdroj: Nové bývanie

Najskôr sa pozrieme do menšieho trojizbového bytu na Čachtickej ulici. Plusom je lokalita, novostavba, tiež malá teraska, ale mínusom sú veľmi malé izby.

Zdroj: Nové bývanie

Trojizbový byt v blízkosti centra má podľa architektky Lucie Ortutovej dobrý potenciál, je správne dispozične vyriešený a chýbajú mú len menšie stavebné úpravy, ktoré ukáže Zuzane vo svojom návrhu.

Zdroj: Nové bývanie

Tretia ponuka chytí za srdce záujemcov svojou vkusnou rekonštrukciou, je vhodný na okamžité nasťahovanie. Nevýhodou je lokalita, veľké sídlisko, parkovanie a stav bytového domu.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je novostavba blízko centra v prerobenej budove Ružový mlyn, ktorá je symbolom Piešťan. Dom má vyše sto rokov, je národnou kultúrnou pamiatkou. Vo vnútri sú rôzne byty so stropmi, ktoré majú výšku 3,6 metra, a tak aj malý byt vyzerá veľmi vzdušne. Realitná maklérka nás prevedie vzorovým bytom, ktorý záujemcom ukáže, ako to môže vyzerať. Byt sa predáva v rôznych štandardoch.

Zdroj: Nové bývanie

Naša účinkujúca sa v relácii na prvý pohľad zamilovala. Jedna z nehnuteľností ju natoľko zaujala, že by ju kúpila ihneď. Ak aj vás zaujíma, čo ponúka realitný trh, neváhajte si zapnúť v nedeľu Nové bývanie na JOJke!

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Christián je učiteľ telocviku, pochádza zo Zvolena, ale pracuje v Banskej Bystrici, kde by chcel kvôli práci zostať bývať. Hľadá si tam s priateľkou trojizbový zrekonštruovaný byt v hodnote do 160-tisíc euro. Nevadila by mu ani ponuka vo Zvolene, pretože tam cestujú každý víkend. V rámci ich rozpočtu pôjde o panelákové byty.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon