Pekné dvojizbové byty v Bratislave alebo väčší mezonet s terasami na Čiernej vode? Pozrite sa na ponuku Nového bývania. | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Pekné dvojizbové byty v Bratislave alebo väčší mezonet s terasami na Čiernej vode? Pozrite sa na ponuku Nového bývania.

Pekné dvojizbové byty v Bratislave alebo väčší mezonet s terasami na Čiernej vode? Pozrite sa na ponuku Nového bývania.

Daniela sa rozhodla pre významný krok vo svojom živote - odísť z rodného hniezda. Konečne prišiel čas osamostatniť sa, má už na to vek. Momentálne býva u rodičov a chce si kúpiť vlastný byt. Stále čakala, že ceny nehnuteľností klesnú, ale nestalo sa, takže sa konečne rozhýbala a ide do toho. Keďže ide o jej prvý byt, chce dvojizbový, ideálne v obľúbenej lokalite Rača, Ružinov alebo Nové mesto – je pre ňu dôležité, aby bola vhodná dostupnosť kamkoľvek v Bratislave a s dobrou infraštruktúrou. Nasťahovať sa chce ihneď, preto by nerada prerábala. Rozpočet na bývanie má do 185-tisíc eur. Toto je podľa Vlada Voštinára reálna cena za zrekonštruované alebo novšie byty v žiadaných častiach hlavného mesta.

V závislosti od osobných preferencií záujemkyne sme ju s tímom relácie Nové bývanie zobrali pozrieť do troch bytov v Bratislave a bonusová ponuka je ako vždy z trošku iného súdka.

Zdroj: Nové bývanie

Lokalita Nový Ružinov je kolaudovaná minulý rok, je to moderná novovznikajúca štvrť a prevedieme ju novostavbou o rozlohe 48 m² s loggiou a pivničkou - vhodný štartovací byt.

Zdroj: Nové bývanie

Druhá ponuka je v obľúbenej Rači, v 4-podlažnom murovanom dome po rekonštrukcii, so samostatným kúrením s rozlohou 49 m². Architektka Silvia Brna ponúka modernú a logickú dispozíciu v 3D vizualizácii, aby z bytu dostali úplné maximum.

Zdroj: Nové bývanie

Novostavba na Nobelovej ulici ponúka dobrú dostupnosť do centra, okolie bytov pôsobí veľmi príjemným dojmom. Na predaj je zabývaný dvojizbový byt o výmere 53 m², v cene je kuchyňa so spotrebičmi a parkovacie miesto.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusom je väčší 83 m² mezonetový podkrovný byt s dvoma terasami, loggiou a dvoma kúpeľňami. Je to netradičná dispozícia s metrami navyše a predáva sa kompletne zariadený. Byt je perspektívny do budúcnosti aj pre rodinu, ale treba cestovať, nachádza sa v Chorvátskom Grobe v časti Čierna voda.

Zdroj: Nové bývanie

Ako vždy sa ukázalo, že menšie byty v hlavnom meste sú žiadané a idú okamžite z trhu dolu, treba ich brať hneď a neváhať. No a kúsok za Bratislavou môžeme nájsť v tej cene výhodnejšiu ponuku - len treba obetovať niečo zo svojho pohodlia.

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame