Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bratislava sa rozrastá, nová štvrť láka viacerými výhodami

Bratislava sa rozrastá, nová štvrť láka viacerými výhodami

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove!

Nájsť ideálne bývanie je náročná úloha, či už hľadáte nový domov pre seba alebo svoju mladú rodinu. Základnými požiadavkami bývajú blízkosť do centra, rozumná cena a dostatok zelene. Projekt Nový Ružinov spĺňa všetky tieto kritéria, aby ste si mohli povedať, že tu je radosť žiť!

Žiadna betónová džungľa, ale útulné miesto pre život

V projekte Nový Ružinov nenájdete tisíce bytov. Developer kladie dôraz na vzdušnú architektúru, aby mal každý svoj priestor a osviežujúci pocit slobody. Navyše projekt disponuje veľkými vnútroblokovými parkmi, ktoré poskytujú každému ten najlepší výhľad cez veľké francúzske okná. Na prízemí sa nachádzajú predzáhradky a na vyšších poschodiach dobre riešené balkóny či veľkolepé terasy, čím majitelia získajú ešte lepšie prepojenie s parkom.

Zdroj: Nový Ružinov

Budovanie komunity a dobrých susedských vzťahov

Developer CZ Slovakia, a.s. projektom Nový Ružinov vytvára novú mestskú štvrť a prinesie jej obyvateľom všetko, čo im spríjemní bývanie a s tým spojené komunitné susedské vzťahy.

Nový Ružinov je priestor, v ktorom si môžete spoločne vychutnávať grilovačky v parkoch, nakúpiť potraviny, cukrárenské výrobky, ako aj využiť iné služby, ktoré lokalita ponúka, alebo si požičať auto vďaka carsharingovej službe.

Zdroj: Nový Ružinov

Všade blízko!

Z Bajkalskej ulice je to na skok do centra aj vďaka novovybudovanému obchvatu, ktorým sa tranzit presunul na novú cestu. Samozrejmosťou je aj blízkosť cyklotrás a nová zastávka mestskej hromadnej dopravy. Ideálne pre všetkých, ktorí žijú rýchlym mestským tempom, no zároveň sa chcú vracať do svojej vlastnej oázy pokoja.

PR článok

Zdroj: Nový Ružinov

Zdroj foto: Nový Ružinov

Diskusia

Podobné články

Nové bývanie v areáli kasární ponúkajú Kasárne Brezno

Nové bývanie v areáli kasární ponúkajú Kasárne Brezno

Čerstvým príkladom pochopiteľného trendu revitalizácie zanedbaných areálov s rozličnou, napríklad priemyselnou, funkciou pre potreby bývania je aj aktívny projekt v Brezne. Vzniká na území, na ktorom stáli nevyužívané Kasárne Jána Švermu a developerská spoločnosť ISTROFINAL, a.s. ho označila príhodným názvom ilustrujúcim minulosť miesta, Kasárne Brezno.

...
Obytný súbor s bazénom na konci Dúbravky rastie, Agáty

Obytný súbor s bazénom na konci Dúbravky rastie, Agáty

Viaceré vznikajúce i plánované bratislavské rezidenčné projekty zatraktívňuje blízkosť prírodného prostredia Devínskej Kobyly. Výhody bývania situovaného v kontakte s lesom komunikuje pri jednom zo svojich najnovších obytných súborov aj spoločnosť CRESCO REAL ESTATE, známa vďaka petržalským Slnečniciam. Jej Agáty umiestnené na samom severnom okraji Dúbravky sa nachádzajú už v pokročilom štádiu realizácie a záujemcov lákajú areálom vybaveným príje...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon