Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
V okolí Seneckých jazier sú v ponuke viaceré nehnuteľnosti

V okolí Seneckých jazier sú v ponuke viaceré nehnuteľnosti

Žiť v dome v satelite, to je voľba mnohých mladých ľudí, ktorí nechcú bývať v meste a myslia do budúcnosti. Problémom bola vždy doprava. Neustále zápchy dokázali záujemcov odradiť. Dnes po dobudovaní diaľnice tento problém odpadá, a preto v prvej časti Nového bývania hľadáme pre mladý pár domček s perspektívou v okolí Senca.

Monika a Vojto bývajú v Senci a chcú zostať tam alebo v okolí. Túžia  
po vlastnom domčeku, záhrade, pracovni a časom prídu deti, tak aj detské izby. Majú dvoch psíkov, tak by brali väčší pozemok, aspoň štyri izby. Nie sú takí zdatní, aby si to prerábali sami, tak preferujú novostavbu. Rozpočet majú 300-tisíc eur a veria, že niečo vhodné v tejto sume nájdu. 

Zdroj: Nové bývanie

Prvá ponuka je situovaná na okraj Bernolákova, vzdialená od starého centra a tým pádom aj od služieb. Bungalov má štyri roky, predáva sa zariadený. Škoda len, že pozemok je veľmi malý. 

Zdroj: Nové bývanie

Druhá nehnuteľnosť je rekreačný dom v Senci pri Slnečných jazerách na ešte menšom pozemku, ako bol v prvá ponuka. Interiér je nadštandardný s mramorovým schodiskom, s bez údržbovým krbom a železničnou traťou za oknami. Výhodou sú dve jazerá v blízkosti domu. 

Zdroj: Nové bývanie

Na okraji Senca v časti Mlynský Klin sú ešte nedokončené novostavby s krásnym pozemkom. Bungalov má dobrú dispozíciu, ktorú trochu podľa potrieb mladého páru doladil architekt Balázs Füzék. Priaznivá cena umožňuje dokončenie domu a možno aj dokončenie záhrady. Mínusom je nedotiahnutá kanalizácia do domu.  

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je priamo pri umelo vybudovanom jazere so súkromným vstupom do vody. Je vhodná skôr na rekreáciu, pretože je v novej časti, kde na okolí takmer nič nie je. Dvojdom je na malom pozemku, s minimom súkromia a zlou orientáciou na severovýchod, kedy budú mať popoludní na záhrade tieň. 

Zdroj: Nové bývanie

Všetky ponuky nehnuteľností postupne hodnotí Patrícia Jarjabková z realitnej kancelárie Riešime bývanie, ktorá na záver dodáva: „Tristotisíc je veľmi slušná suma a napriek tomu nájsť optimálny dom v okolí Senca vôbec nebolo jednoduché. Veľký záujem potom riešia satelity, ktoré sú skôr rozhádzané po poliach, bez urbanizmu, bez konceptu a infraštruktúry čo je veľká škoda.“ Z ponúk, ktoré videli Monika a Vojto by odporučila tú v Mlynskom Kline, ale určite by ešte investovala čas do hľadania, aby svoje peniaze dobre zúročili.

Zdroj: Nové bývanie

Novostavbu s pekným pozemkom v Mlynskom Kline by si vybral aj náš pár, ale ešte sa poradia doma a rozhodnú, či je to naozaj to, čo hľadajú.

Ak vás zaujíma bývanie v okolí Senca, nevynechajte v nedeľu Nové bývanie  
na JOJke! 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon