Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Náš portál už dlhé roky pomáha ľuďom na ceste k vlastnému bývaniu. Nikdy by nás ale nenapadlo, že raz budeme v tejto sfére pomáhať susedom, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Podporte spolu s nami aj vy Ukrajincov, ktorí sa ocitli v núdzi.

Ak máte možnosť niekoho ubytovať, neváhajte. Pripojte sa k iniciatíve Kto pomôže Ukrajine. Stačí kliknúť nižšie a vyplniť formulár pomoci.

VIEM ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE

Pomôcť môžete v rôznych oblastiach

Okrem ubytovania je potrebné zabezpečiť ľuďom tiež tranzit a materiálnu pomoc. Zapojiť sa môžete aj formou psychologickej podpory či inej starostlivosti - vzdelávanie, opatera detí, právna pomoc, tlmočenie…  V neposlednom rade môžete prispieť finančne.

VIEM POMÔCŤ INOU FORMOU

NEPREHLIADNITE ➤ Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Pred samotnou realizáciou pomoci vás budú kontaktovať z Kto pomôže Ukrajine a dohodnú s vami bližšie detaily. Zároveň vám pomôžu aj s následnou komunikáciou a tlmočením.

 

Platforma Kto pomôže Ukrajine

Cieľom platformy Kto pomôže Ukrajine je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc a tých, ktorí ju vedia poskytnúť. Ide o spojenú iniciatívu mimovládnych organizácií. Platforma spolupracuje s organizáciami ako Človek v ohrozeni, Nadácia Integra, OZ SAVIO, Adra, SME SPOLU/Ukrajina-Slovensko SOS, Ukrajinsko – slovenská iniciatíva a ďalšie.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Kto pomôže Ukrajine

Diskusia

Podobné články

Proxenta obnovuje predaj bytov v projekte Kesselbauer, k dispozícii je iba časť ponuky

Proxenta obnovuje predaj bytov v projekte Kesselbauer, k dispozícii je iba časť ponuky

V úplnom centre hlavného mesta, na Námestí 1. mája, sa už naplno odhalila fasáda projektu Kesselbauer. Ten vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Odkaz na minulosť lokality nesie nielen v svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného domu. Tú vyžadoval od developera, ktorým je investičná skupina Proxenta, pamiatkový úrad.

...
Vývoj cien bytov:  Ako sa menili ceny bytov za posledných 5 rokov v slovenských regiónoch?

Vývoj cien bytov: Ako sa menili ceny bytov za posledných 5 rokov v slovenských regiónoch?

Vývoj cien nehnuteľností v SR v uplynulom období bol veľmi dynamický. Ovplyvňovali ho nielen globálne udalosti, ale aj lokálne faktory. Najväčší skok za 5 rokov zaznamenali regióny, v ktorých bol v roku 2017 realitný trh najmenej rozvinutý – byty v Banskobystrickom kraji poskočili o 127 %, v Prešovskom o 125 %. Potvrdzujú to údaje z aplikácie Trhové reporty realitného portálu Nehnuteľnosti.sk

...
Dopyt tlačí na ceny v krajských mestách, Bratislava stagnuje

Dopyt tlačí na ceny v krajských mestách, Bratislava stagnuje

Priemerná cena väčších i menších bratislavských bytov medzikvartálne stagnuje a niekde až mierne klesá. Naopak vysoký dopyt v krajských mestách ako Nitra, Prešov či Trenčín spôsobuje dvojciferný nárast. Anomáliou sú ceny 2-izbových bytov vo viacerých regiónoch, ktoré sa dotiahli takmer na úroveň 3-izbových. Potvrdzujú to aktuálne údaje z aplikácie Trhové reporty realitného portálu Nehnuteľnosti.sk.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon