Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Náš portál už dlhé roky pomáha ľuďom na ceste k vlastnému bývaniu. Nikdy by nás ale nenapadlo, že raz budeme v tejto sfére pomáhať susedom, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Podporte spolu s nami aj vy Ukrajincov, ktorí sa ocitli v núdzi.

Ak máte možnosť niekoho ubytovať, neváhajte. Pripojte sa k iniciatíve Kto pomôže Ukrajine. Stačí kliknúť nižšie a vyplniť formulár pomoci.

VIEM ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE

Pomôcť môžete v rôznych oblastiach

Okrem ubytovania je potrebné zabezpečiť ľuďom tiež tranzit a materiálnu pomoc. Zapojiť sa môžete aj formou psychologickej podpory či inej starostlivosti - vzdelávanie, opatera detí, právna pomoc, tlmočenie…  V neposlednom rade môžete prispieť finančne.

VIEM POMÔCŤ INOU FORMOU

NEPREHLIADNITE ➤ Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Pred samotnou realizáciou pomoci vás budú kontaktovať z Kto pomôže Ukrajine a dohodnú s vami bližšie detaily. Zároveň vám pomôžu aj s následnou komunikáciou a tlmočením.

 

Platforma Kto pomôže Ukrajine

Cieľom platformy Kto pomôže Ukrajine je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc a tých, ktorí ju vedia poskytnúť. Ide o spojenú iniciatívu mimovládnych organizácií. Platforma spolupracuje s organizáciami ako Človek v ohrozeni, Nadácia Integra, OZ SAVIO, Adra, SME SPOLU/Ukrajina-Slovensko SOS, Ukrajinsko – slovenská iniciatíva a ďalšie.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Kto pomôže Ukrajine

Diskusia

Podobné články

V elegantnej továrni vznikli efektné byty s vysokými stropmi, PARVI Cibulka

V elegantnej továrni vznikli efektné byty s vysokými stropmi, PARVI Cibulka

Potenciál bývalej továrne Meopta v Prahe našťastie nebol prehliadnutý. S pomerne zaujímavou, elegantnou stavbou v príjemnej zelenej lokalite sa rozhodla pracovať spoločnosť YIT Stavo s.r.o. v spolupráci s renomovaným ateliérom Jakub Cigler Architekti. V rámci konverzie pomenovanej PARVI Cibulka vzniklo 149 rôznorodých bytov, ktorých výsledná podoba rozhodne nezaprie industriálny pôvod viac ako 100 ročného objektu. 

...
Nový typ bývania na konci Petržalky, výhľady prinesú Slnečnice Nad mestom

Nový typ bývania na konci Petržalky, výhľady prinesú Slnečnice Nad mestom

Jeden z najznámejších bratislavských projektov sa dlhodobo rozrastá za južným okrajom nemenej známeho sídliska. Slnečnice spoločnosti CRESCO REAL ESTATE majú predstavovať viac súčasnú, udržateľnú tvár Petržalky, ku ktorej sa snažia smerovať tvorbou rozmanitejšej a príjemnejšej architektúry, zvýšeným dôrazom na kvalitu verejných priestranstiev a aktivitami podporujúcimi súnaležitosť k prostrediu. K pomerne pestrej stavebnej štruktúre sa v blízkej ...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon