Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Náš portál už dlhé roky pomáha ľuďom na ceste k vlastnému bývaniu. Nikdy by nás ale nenapadlo, že raz budeme v tejto sfére pomáhať susedom, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Podporte spolu s nami aj vy Ukrajincov, ktorí sa ocitli v núdzi.

Ak máte možnosť niekoho ubytovať, neváhajte. Pripojte sa k iniciatíve Kto pomôže Ukrajine. Stačí kliknúť nižšie a vyplniť formulár pomoci.

VIEM ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE

Pomôcť môžete v rôznych oblastiach

Okrem ubytovania je potrebné zabezpečiť ľuďom tiež tranzit a materiálnu pomoc. Zapojiť sa môžete aj formou psychologickej podpory či inej starostlivosti - vzdelávanie, opatera detí, právna pomoc, tlmočenie…  V neposlednom rade môžete prispieť finančne.

VIEM POMÔCŤ INOU FORMOU

NEPREHLIADNITE ➤ Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Pred samotnou realizáciou pomoci vás budú kontaktovať z Kto pomôže Ukrajine a dohodnú s vami bližšie detaily. Zároveň vám pomôžu aj s následnou komunikáciou a tlmočením.

 

Platforma Kto pomôže Ukrajine

Cieľom platformy Kto pomôže Ukrajine je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc a tých, ktorí ju vedia poskytnúť. Ide o spojenú iniciatívu mimovládnych organizácií. Platforma spolupracuje s organizáciami ako Človek v ohrozeni, Nadácia Integra, OZ SAVIO, Adra, SME SPOLU/Ukrajina-Slovensko SOS, Ukrajinsko – slovenská iniciatíva a ďalšie.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Kto pomôže Ukrajine

Diskusia

Podobné články

Slovenské mesto, ktoré stále napreduje: Pripravuje štvrť škandinávskych autorov

Slovenské mesto, ktoré stále napreduje: Pripravuje štvrť škandinávskych autorov

Štvrť odrážajúca ideály súčasnej mestotvorby má vzniknúť aj na Slovensku a na jej podobe sa podpíše ateliér Mandaworks AB zo Švédska. Ide o víťaza ojedinelej medzinárodnej urbanistickej súťaže návrhov označenej príznačne Štvrť, ktorá riešila rozsahom pôsobivé územie v Trnave. Výsledky sa odborná verejnosti dozvedela 24. apríla 2024 v priestoroch Kreatívneho centra Trnava, víťazný návrh predstavili samotní tvorcovia.

...
Juraj Bukna: Developer by mal ísť vzorom pri dodržiavaní pravidiel a mal by pozitívne formovať prostredie

Juraj Bukna: Developer by mal ísť vzorom pri dodržiavaní pravidiel a mal by pozitívne formovať prostredie

Aká je úloha developera v dnešnej dobe a akým spôsobom ovplyvňujú títo investori prostredie okolo nás? Prečítajte si rozhovor s Jurajom Buknom, konateľom spoločnosti BL, s.r.o., v ktorej sa riadia heslom: „Chceme žiť v takých priestoroch, aké tvoríme”. Ich bytový dom Zelená lipa priniesol peknú architektúru do Dolného Kubína a v Hornom Smokovci prestavujú staršiu zotavovňu na štýlový apartmánový dom Lebenski.

...
Pekné garsónky pripravené na bývanie: Dizajnom ulahodia väčšine

Pekné garsónky pripravené na bývanie: Dizajnom ulahodia väčšine

Jednotlivec alebo pár, ktorý hľadá štartovacie bývanie, prípadne k životu veľa priestoru nepotrebuje, chce bývať v Bratislave a zároveň sa aj rýchlo sťahovať. Napríklad pre takýchto klientov sme rámci našho portálu Nehnuteľnosti.sk vytipovali zopár ponúk. Spoločný menovateľ - ide o pomerne nové a známe developerské projekty.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon