Ponuka v satelitných mestečkách v okolí Senca

Ponuka v satelitných mestečkách v okolí Senca

Lukáš hľadá s priateľkou svoje prvé bývanie. Obaja žijú zatiaľ samostatne s rodičmi v rodinnom dome, a tak by si aj oni chceli kúpiť rodinný dom v okolí Bratislavy, môže byť aj v satelitných častiach, najlepšie blízko Senca. Naši záujemcovia sú v cenách zorientovaní, Vlado Voštinár teda verí, že im spolu so svojim tímom nájde menší domček na šikovnom pozemku. Nevadí im vôbec radová zástavba, len nechcú prerábať. Rozpočet majú 280-tisíc eur.

Na úvod budú v Miloslavove, kde im realitní makléri ukážu hneď dva domy. Prvý dom je štvorizbová poschodová novostavba, ktorá je súčasťou dvojdomu a nachádza sa v radovej zástavbe. Výhodou dvojdomu sú nižšie stavebné náklady, čo prináša aj nižšiu cenu. Úžitková plocha je 125 m², nastavené sú nižšie zálohové platby, veľkosť pozemku je dostatočná a  na pozemku je vlastná studňa. V lokalite sa stále stavia a chýbajú tam služby a infraštruktúra. 

Zdroj: Nové bývanie

Druhá ponuka je zabývaná novostavba so zastrešenou terasou, ktorá je opäť súčasťou dvojdomu. Dom sa predáva so zariadenou kuchyňou, môžu si dorobiť piecku a súčasťou zariadenia je aj nábytok a klimatizácia. Dispozične je dobre vyriešený. Pozemok má dostatočnú veľkosť, na záhrade je bazén, ale cena je oproti prvej ponuke už pár stoviek nad limit.

Zdroj: Nové bývanie

Pár kilometrov od Senca, kde je kompletná občianska vybavenosť, sa nachádza obec Kráľová pri Senci. Na predaj je moderná, presvetlená štvorizbová novostavba. Unikátny vzhľad dáva interiéru vzdušnosť, vďaka vyvýšenému stropu a priznaným trámom, zato poschodie pôsobí zasa stiesňujúco kvôli šikmému stropu a nábytok by bolo treba urobiť na mieru. 

Zdroj: Nové bývanie

Bonusovú ponuku – novostavbu v stave holodomu našiel tím Nového bývania v Bernolákove. Výhodou je bungalov, veľký pozemok s terénnymi úpravami, oplotením, ktorý na mieru zariadil architekt Balázs Füzék. Nevýhodou je prašnosť, pretože sa v okolí stále stavia a vyššia cena. 

Zdroj: Nové bývanie

Lukáš by bral poslednú ponuku, teda holodom, ktorý by si jeho priateľka mohla zariadiť podľa vlastných predstáv. Doma sa spolu dohodnú, ale verí, že aj ju jeho výber zaujme. Bernolákovo ho láka aj kvôli dobrej dostupnosti do Bratislavy nielen autom, ale aj vlakom a autobusom. 

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok 

Diskusia

Podobné články

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné  byty

Trnava je rodisko Vlada Voštinára, ktorý tam teraz hľadal moderné byty

Mladá speváčka Martina hľadá pre seba a manžela byt v Trnave, momentálne bývajú v Špačinciach v dome. Chcú vlastný byt, ideálne modernú novostavbu s dobrou dostupnosťou do centra, chystajú sa založiť si rodinu, tak by mal byť aspoň trojizbový a s parkovaním. Rozpočet je veľkorysých 250-tisíc eur, takže by nemalo byť ťažké nájsť vhodné bývanie.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon