Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dôležitejšia ako stav domu je lokalita, v ktorej sa dom nachádza

Dôležitejšia ako stav domu je lokalita, v ktorej sa dom nachádza

Iveta sa rozhodla hľadať prostredníctvom Nového bývania rodinný dom pre štvorčlennú rodinu v blízkosti Levíc. Okrem toho, že doma opatruje detičky, potrebuje nielen priestor v dome, ale aj záhradku. Zadanie zhodnotil aj odborník Ján Palenčár: „Štvorčlenná rodina hľadá viacúčelový dom v okolí Levíc. Myslím si, že s rozpočtom 210-tisíc eur budeme úspešní.“

Na úvod navštívime s Vladom Voštinárom vzorový dom na dostatočne veľkorysom pozemku, ktorý sa predáva v štandarde. Nachádza sa v novovybudovanej lokalite a blízko neho je aj konkrétny dom, ktorý bude na predaj. Štvorizbový bungalov v Bátovciach je nadštandardne vybavený moderný drevodom.

Zdroj: Nové bývanie

V obci Jur nad Hronom sa v tichej lokalite predáva zabývaný a kompletne zariadený štvorizbový drevodom na menšom pozemku. Novostavba môže osloviť aj moderným vybavením, kamerovým systémom, vonkajšími žalúziami. Nevýhodou je menšia rozloha vonku aj vo vnútri. 

Zdroj: Nové bývanie

Na okraji Levíc, v časti Kalinčiakovo sa v novovybudovanej lokalite a na veľkom pozemku predáva štvorizbová murovaná novostavba vo forme holodomu. Majiteľov čaká ešte veľa práce, ale zasa výsledok bude podľa ich predstáv. S tým pomôže moderným a hlavne účelným návrhom architekt Balázs Füzék. Cena domu je vyššia hlavne pre polohu v meste a navýši sa aj potrebou dokončiť ho. 

Zdroj: Nové bývanie

Priamo v Leviciach predáva realitná kancelária veľký, starší, čiastočne zrekonštruovaný, šesťizbový dom na veľkom pozemku. Dom je rozdelený na dve časti, má dva samostatné vchody a spĺňa požiadavky podľa zadania. Takže by bol vhodný nielen na bývanie, ale aj na podnikanie. 

Zdroj: Nové bývanie

Realitná rada Jána Palenčára, prezidenta Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, na záver znie: „Lokalita je najdôležitejší faktor, ktorý ovplyvňuje cenu. Stav domu alebo technické vybavenie, je len podružný faktor. Klientom odporúčam, aby pri výbere nehnuteľnosti na to mysleli.“ 

 

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanieDiskusia

Podobné články

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Najčastejšie chyby pri zatepľovaní domov (podcast)

Zateplením domu vieme ušetriť až 65 percent nákladov. Platí to však iba vtedy, keď si dom zateplíme dobre. Aké najčastejšie chyby sa robia pri zatepľovaní domov a ako si vytvoriť aj vďaka zatepleniu zdravú klímu v domácnosti? V podcaste portálu Nehnutelnosti.sk sme sa o tom rozprávali s aplikačným manažérom spoločnosti Knauf Insulation Vladimírom Beňom.

...
Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu  225-tisíc je náročné

Rodinné domy v okolí Senca sú, ale zmestiť sa do rozpočtu 225-tisíc je náročné

V Novom bývaní sa v nedeľu podvečer na JOJke vyberieme do Senca a jeho okolia. Nehnuteľnosť budeme hľadať pre Vlada, ktorý odtiaľ pochádza a jeho rodičia v tomto mestečku žijú. So svojou partnerkou sa rozhodli, že by tam chceli bývať a založiť si rodinu. Hľadajú menší rodinný domček do 100 m², so záhradkou, terasou a rozpočtom do 225-tisíc euro. V rámci tejto lokality je jeho rozpočet finančne obmedzený a tak nájsť vhodnú ponuku bude pre tím Nové...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon