Dôležitejšia ako stav domu je lokalita, v ktorej sa dom nachádza

Dôležitejšia ako stav domu je lokalita, v ktorej sa dom nachádza

Iveta sa rozhodla hľadať prostredníctvom Nového bývania rodinný dom pre štvorčlennú rodinu v blízkosti Levíc. Okrem toho, že doma opatruje detičky, potrebuje nielen priestor v dome, ale aj záhradku. Zadanie zhodnotil aj odborník Ján Palenčár: „Štvorčlenná rodina hľadá viacúčelový dom v okolí Levíc. Myslím si, že s rozpočtom 210-tisíc eur budeme úspešní.“

Na úvod navštívime s Vladom Voštinárom vzorový dom na dostatočne veľkorysom pozemku, ktorý sa predáva v štandarde. Nachádza sa v novovybudovanej lokalite a blízko neho je aj konkrétny dom, ktorý bude na predaj. Štvorizbový bungalov v Bátovciach je nadštandardne vybavený moderný drevodom.

Zdroj: Nové bývanie

V obci Jur nad Hronom sa v tichej lokalite predáva zabývaný a kompletne zariadený štvorizbový drevodom na menšom pozemku. Novostavba môže osloviť aj moderným vybavením, kamerovým systémom, vonkajšími žalúziami. Nevýhodou je menšia rozloha vonku aj vo vnútri. 

Zdroj: Nové bývanie

Na okraji Levíc, v časti Kalinčiakovo sa v novovybudovanej lokalite a na veľkom pozemku predáva štvorizbová murovaná novostavba vo forme holodomu. Majiteľov čaká ešte veľa práce, ale zasa výsledok bude podľa ich predstáv. S tým pomôže moderným a hlavne účelným návrhom architekt Balázs Füzék. Cena domu je vyššia hlavne pre polohu v meste a navýši sa aj potrebou dokončiť ho. 

Zdroj: Nové bývanie

Priamo v Leviciach predáva realitná kancelária veľký, starší, čiastočne zrekonštruovaný, šesťizbový dom na veľkom pozemku. Dom je rozdelený na dve časti, má dva samostatné vchody a spĺňa požiadavky podľa zadania. Takže by bol vhodný nielen na bývanie, ale aj na podnikanie. 

Zdroj: Nové bývanie

Realitná rada Jána Palenčára, prezidenta Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, na záver znie: „Lokalita je najdôležitejší faktor, ktorý ovplyvňuje cenu. Stav domu alebo technické vybavenie, je len podružný faktor. Klientom odporúčam, aby pri výbere nehnuteľnosti na to mysleli.“ 

 

PR článok

Zdroj (text/foto): Nové bývanieDiskusia

Podobné články

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Panelákové byty v Banskej Bystrici do 160-tisíc euro

Christián je učiteľ telocviku, pochádza zo Zvolena, ale pracuje v Banskej Bystrici, kde by chcel kvôli práci zostať bývať. Hľadá si tam s priateľkou trojizbový zrekonštruovaný byt v hodnote do 160-tisíc euro. Nevadila by mu ani ponuka vo Zvolene, pretože tam cestujú každý víkend. V rámci ich rozpočtu pôjde o panelákové byty.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon