Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Útulnejšiu chalúpku ste dávno nevideli. Bude to láska na prvý pohľad

Útulnejšiu chalúpku ste dávno nevideli. Bude to láska na prvý pohľad

Navonok nenápadná, vnútri čarovná. Taká je chalúpka ležiaca na pobreží Cornwallu.

Stará kamenná fasáda, krivé, nedokonalé steny, malinké okná, to všetko vás privíta pri návšteve tejto chalúpky, ktorá už na prvý pohľad vyzerá, akoby bola vystrihnutá z nejakej rozprávky. Je však skutočná, nájdete ju na severnom pobreží Cornwallu, v dedinke Kestle Mill - len kúsok od pláže a divokého príboja. Kedysi poskytovala bývanie mladej anglickej rodine, dnes ju prenajímajú na rekreačné účely.Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj:Unique Home Stays Ltd. 

Múry chalúpky ukrývajú doslova čarovný interiér. Romantický, sofistikovaný so štipkou glamouru a nádychom histórie. Aj keď je interiér popretkávaný eleganciou, pôsobí mimoriadne útulne. Neutrálne farby dávajú vyniknúť nábytku a rôznym bytovým doplnkom. Mäkké textúry, ovčia vlna, kvetinové vzory, množstvo starožitných predmetov, to všetko dodáva tomuto bývaniu charakter. V obývačke nechýba krb, ktorého teplo si môžu návštevníci naplno vychutnávať z veľkého antického kresla. Chalúpka je ako stvorená na romantický víkend vo dvojici, prípadne sólo útek pred stresom a ruchom veľkomesta.

Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. Útulnejšiu chalúpku ste nevideli. Bude to láska na prvý pohľad.Zdroj: Unique Home Stays Ltd. 

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Unique Home Stays Ltd. 

Diskusia

Podobné články

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

6 kancelárskych budov s najnetradičnejším dizajnom

Kancelárie si väčšinou spájame s veľkými administratívnymi centrami. Novým trendom sa ale stáva realizácia samostatných prízemných sídel, ktoré vynikajú práve svojím sólo prevedením. Tie nájdeme po celom svete. Príkladom je 6 budov s tým najnetradičnejším dizajnom, aký si pri kancelárskych objektoch vieme predstaviť.

...