Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Akčný hrdina Dwayne “The Rock” Johnson má citlivú dušu – kúpil manželke romantickú farmu

Akčný hrdina Dwayne “The Rock” Johnson má citlivú dušu – kúpil manželke romantickú farmu

Bývalý wrestler Dwayne Johnson sa nezdá. Najprv svojej priateľke Lauren Hashian po 19 rokoch usporiadal tajnú svadbu na Havaji a teraz jej kúpil dom vo francúzskom štýle v Georgii za 9,5 milióna dolárov. Vyzerá síce pre našinca trochu gýčovo, ale ktorá žena by takému daru odolala?

Zdroj: zillow.com

Dwayne "The Rock" Johnson má za sebou nielen úspešné akčáky Rýchlo a zbesilo a Jumanji, ale aj dlhoročný vzťah s kráskou Lauren Hashian a tri dcéry Simone (18), Jasmine (3) a Tianu (1,5). Chce mať pre svoju rodinku dostatok miesta a tak kúpil ranč s rozlohou 19 hektárov v malom meste Powder Springs v Georgii neďaleko Atlanty. Hovorí sa, že požadovanú cenu 9 495 000 dolárov zaplatil v hotovosti.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

Statok sa môže pochváliť domom s ôsmimi spálňami, krásnou krajinárskou úpravou okolia, jazdeckou arénou, stajňou pre 12 koní a obrovským bazénom so slanou vodou s vlastným bazénovým domčekom.

Zdroj: Zillow.com

Dom bol postavený v roku 2002 vo francúzskom vidieckom štýle a je výnimočný luxusnými detailmi a stavebnými materiálmi. Hlavná obývačka je veľmi pôsobivá, masívny kamenný krb je od podlahy po strop, veľké francúzske okná zaplavujú miestnosť dostatkom prirodzeného svetla a klenuté stropy s drevenými trámami ponúkajú otvorenejší pôdorys.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

V celom priestore sú podlahy z tvrdého orechového dreva,  klenby s dekoratívnymi stropnými trámami, veľké dvojkrídlové okná a mramorové kúpeľne. Hlavná kúpeľňa ohúri romantikou - ponornou vaňou, neuveriteľnou sprchou s dvomi sprchovými hlavicami a vlastným krbom.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

V kuchyni nájdete rustikálne drevené skrinky, mramorové dosky, stredový ostrov a špičkové spotrebiče. Ďalšou miestnosťou v dome je knižnica, ktorá obsahuje vstavané police od podlahy po strop, okná z farebného skla a ďalší krb. V zadnej časti miestnosti je krásny klavír, ktorý bude bezpochyby ideálny na pobavenie hostí.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

Na poschodí je modro ladená spálňa s tmavým dreveným nábytkom, ktorý je zjemnený saténovými závesmi a potiahnutý skladanou textíliou. Pri nohách postele je súprava elegantných pohoviek vedľa francúzskych dverí vedúcich na terasu.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

Dwayne si bude konečne môcť naplno užívať svoju lásku k jazdeckým koňom, ktorú pravidelne dokumentuje na Instagrame. Dwayne povedal: “Toto som skutočne potreboval, ísť na miesto, kde sa čas úplne spomalí a mne stačí len dýchať,“ hovorí Dwayne.

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: Zillow.com

Zdroj: architecturaldigest.com, dailymail.co.uk, tmz.com

Zdroj foto: Zillow.com

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame