Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Charlie Sheen konečne predal vilu v Beverly Hills, ktorá zažila jeho najbúrlivejšie časy

Charlie Sheen konečne predal vilu v Beverly Hills, ktorá zažila jeho najbúrlivejšie časy

Bývalej hviezde seriálu Dva a pol chlapa sa po dvoch rokoch konečne podarilo predať sídlo v Beverly Hills, v ktorom sa stihol oženiť, rozviesť a žúrovať s kopou svojich „bohýň“. Aj keď vila bola rajom pre zábavu, nakoniec na nej poriadne prerobil...

Zdroj: Realtor

Americký herec Charlie Sheen je pre nás sympaťák z paródií Horúce strely a obľúbeného sitcomu Dva a pol chlapa, filmovým štábom však narobil veľa nepríjemností. Od roku 2003 bol hviezdou spomínanej televíznej série a boli časy, keď z neho jeho plat, 1,8 milióna dolárov za epizódu, urobil najvyššie plateného herca v televízii. Vôbec to však nezvládal, preháňal to s drogami a alkoholom, mal znevažujúce komentáre k tejto show a tak ho v roku 2011 prepustili. Neklapalo mu to ani v osobnom živote. V 2006 sa zaľúbil do herečky Brooke Muellerovej, o dva roky na to sa vzali, no v 2011 sa aj rozviedli. Po rozvode sa Charlieho vila stala doslova staromládeneckým brlohom, v ktorom s ním žilo postupne niekoľko priateliek, vrátane tých, ktoré nazýval svojimi „bohyňami“.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Po dvoch rokoch v ponuke na realitnom trhu v Beverly Hills teda svoj bývalý domov Charlie Sheen  konečne predal za 6,6 milióna dolárov. Predajná cena predstavuje prudký pokles z pôvodnej vyvolávacej ceny 10 miliónov dolárov, ktorú uviedol v roku 2018, ale aj oproti cene nákupnej. 54-ročný herec kúpil toto sídlo v stredomorskom štýle v roku 2006 za 7,2 milióna dolárov. Určite nie je touto stratou nadšený, ale aspoň sa teraz môže presunúť z miesta, ktoré sa stalo svedkom jeho neslávnych výstrelkov.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Jeho kalifornskú vilu mu mohli mnohí závidieť. Bola postavená just pre zábavu každého druhu. Na ploche viac ako 800 metrov štvorcových mal k dispozícii sedem kúpeľní a päť spální vrátane hlavného apartmánu s tajnou miestnosťou so súkromným divadlom, vyrezávaným mahagónovým mokrým barom, výťahom na občerstvenie z kuchyne, neónovými značkami, cigaretovým automatom a „Juliette“ balkónom. 

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Dom ponúka veľkú obývaciu izbu, herňu s biliardom, priestrannú jedáleň, jedálenský kút a profesionálnu kuchyňu. K dispozícii je tiež telocvičňa, domáce kino a kancelária. Vonku je ľahké usporiadať večierky vďaka dvom bazénom, kúpeľom s vodnými prúdmi, sprchovacím kútom, priestorom na posedenie a kuchyni s pavilónom.

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdroj: Realtor

Zdá sa, že Charlie Sheen sa v posledných rokoch stiahol z verejného života a pokúša sa o zdržanlivosť. Okrem práve predanej vily predtým vlastnil ďalšie dva domy v enkláve Mulholland, ale tiež ich nedávno predal.

Zdroj: realtor.com, architecturaldigest.com

Zdroj foto: Realtor

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Najkrajšie cestičky na stromoch z celého sveta

Najkrajšie cestičky na stromoch z celého sveta

Keď sa stavby chodníčkov v korunách stromov ujmú šikovní architekti, výsledkom je nielen príťažlivá turistická atrakcia, ale s pomocou profesionálnych riešení a terénnych úprav môžu chrániť vzácne prírodné územia a vytvárať priestory, kde sa môžu návštevníci vzdelávať a pozorovať lesné biotopy z úplne inej perspektívy.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame