Jennifer Aniston si po rozvode užíva svoj dom snov v Bel Air | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Jennifer Aniston si po rozvode užíva svoj dom snov v Bel Air

Jennifer Aniston si po rozvode užíva svoj dom snov v Bel Air

Obľúbená herečka (52), alias Rachel Greenová zo seriálu Priatelia, žila vo svojom vysnívanom dome 3 roky so svojím bývalým manželom, hercom Justinom Therouxom (49). Toto sídlo plné japonských dizajnových prvkov je však jej vlastným dielom a ani rozvod nemohol narušiť jej hlboký vzťah k nemu.

Zdroj: Architectural Digest, foto Ty Cole

„Keby som nebola herečkou, chcela by som byť návrhárkou. Páči sa mi tento proces,“ hovorí Jennifer Aniston a my musíme uznať, že má skvelý cit aj pre interiérový dizajn. Zenová oáza v exkluzívnej štvrti Bel Air, Los Angeles, sa jej skutočne vydarila. Nehnuteľnosť postavenú v 1965 kúpila v roku 2011 za 21 miliónov dolárov, pretože si ju na prvý pohľad získala. „Nemôžem vám povedať konkrétny pocit, ktorý som mala, keď som prvýkrát prechádzala dverami, iba som vedela, že som doma,“ vysvetľuje Jennifer. Naplno sa pustila do rekonštrukcie a dom prerobila dokonale podľa svojich predstáv. Jej skvostný rukopis je vidno aj na jej predošlých domoch, ale tento jej prirástol k srdcu najviac a pozvala doň na návštevu aj prestížny magazín Architectural Digest.

Ak by vás zaujímalo, za koľko by ste mohli predať vašu nehnuteľnosť, vyskúšajte si ju oceniť v našej službe Oceňovanie nehnuteľností.

Zdroj: Instagram.com/ jenniferaniston

Zdroj: Architectural Digest, foto François Dischinger

Jennifer mala o budúcom vzhľade domu veľmi jasné predstavy, ale prizvala si na pomoc slávneho interiérového dizajnéra Stephena Shadleyho a záhradných architektov Marcella Villana a Anne Attingerovú. Radila sa s nimi, ako zachovať modernistický duch pôvodnej schémy a zároveň zmierniť ostré línie. Záležalo jej na tom, aby bol jej domov teplý a príjemný a aby v ňom bolo veľa dreva, kameňa a bronzu. Ako sama dodáva, efekt je dôležitý, ale pohodlie je nevyhnutné. S Justinom Therouxom randila od roku 2011, v 2015 sa vzali a sídlo v Bel Air sa stalo ich rodinným domovom. Pri pohľade na jeho dizajn je však jasné, kto bol paňou domu. Keď sa po troch rokoch rozviedli, nebolo pochýb, komu dom ostane.

Naopak, s domom z jej prvého manželstva s Bradom Pittom sa rozlúčiť dokázala, predali ho minulý rok za 32,5 milióna dolárov.

Zdroj: Architectural Digest, foto François Dischinger

Zdroj: Architectural Digest, foto Alexi Lubomirski

Zdroj: Architectural Digest, foto François Dischinger

Sídlo s plochou takmer 800 m2 má štyri spálne, 6 a pol kúpeľne, masívny šatník, neuveriteľný výhľad, vínnu pivnicu, bazén a hosťovský dom. Pôvodná vinica na svahu sa zmemila na oázu pozostávajúcu z terás a ázijských záhrad s dominujúcim koi jazierkom.

Zdroj: Architectural Digest, foto Ty Cole

Zdroj: Architectural Digest, foto Ty Cole

Zdroj: Architectural Digest

Jennifer obľubuje nadčasové dekorácie, spájanie starého sveta s novým, čo vidno aj na kombinácii ručne maľovaných tapiet a nábytku z polovice minulého storočia, vzácnych kobercov, lešteného betónu, starožitných japonských obrazov a množstva umeleckých diel.

Zdroj: Architectural Digest, foto François Dischinger

Zdroj: Architectural Digest, foto François Dischinger

Napriek tomu, že má Jennifer fanúšikov po celom svete, väčšinu svojej kariéry sa vyhýbala sociálnym médiám. Nakoniec ju však zlomil Instagram. V roku 2019 si na ňom vytvorila oficiálny účet a odvtedy často zdieľa pohľady zo svojho každodenného života vo svojom dome v Bel Air. Vychutnáva si chvíle so svojimi tromi psíkmi, ale aj svoje ocenenia – za hlavnú úlohu v seriáli Morning Show v minulom roku dostala Screen Actors Guild Award 2020 a bola nominovaná na cenu Emmy a Zlatý Glóbus.

Zdroj: Instagram.com/ jenniferaniston

Zdroj: Instagram.com/ jenniferaniston

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Architectural Digest, hellomagazine.com, dailymail.co.uk

Zdroj foto: Architectural Digest, foto Ty Cole, François Dischinger, Alexi Lubomirski, Scott Frances, Instagram.com/ jenniferaniston

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Chceli by ste žiť v centre Košíc? Pozrite si štýlové staromestské byty!

Chceli by ste žiť v centre Košíc? Pozrite si štýlové staromestské byty!

Do krásnej metropoly východu – Košíc vás v nedeľu podvečer v Novom bývaní zavedie Vlado Voštinár. Pomáha nájsť nehnuteľnosť priamo v centre Košíc. Účinkujúci Peter nehľadá ticho, chce byť po vyjdení z domu priamo v centre diania. Jeho syn tam chodí do školy, takže ho nebude musieť voziť. Vysníval si pre seba a syna staromestské bývanie, pretože má pre neho potrebné čaro. Jeho byt by mal mať tri izby, rozlohu okolo 80 m² a ideálne samostatnú kuchy...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame