Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Exkluzívna ponuka na Nehnuteľnosti.sk: Rezešovci predávajú svoju vilu

Exkluzívna ponuka na Nehnuteľnosti.sk: Rezešovci predávajú svoju vilu

Ešte koncom minulého roka sa na slovenskom realitnom trhu objavila jedna skutočne lukratívna rezidencia, ktorá okamžite vzbudila pozornosť médií. Ide totiž o košickú vilu známej rodiny Rezešovcov, ktorá sa ju po niekoľkých rokoch rozhodla predať.

Veľkorysá rozloha

Rezidencia prešla v roku 2004 kompletnou prestavbou a aktuálne je zariadená v barokovom štýle. Stojí na pozemku o výmere 1580 m2 a sama sa pritom pýši veľkorysou rozlohou. Podlahová plocha je 820 m2. Len samotná obývačka má úctyhodných 100 m2.

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, spoločenský priestor pozostávajúci z obývacej izby a jedálenského sedenia, šatník, kuchyňa, dve toalety, bazénová časť. Na druhom podlaží nájdete detskú izbu, dve komfortné spálne, dve kúpeľne a šatník. V suteréne sa zas nachádza kotolňa, práčovňa so sušiarňou, šatník, kuchyňa so špajzou, technická miestnosť, miestnosť so vstupom do záhrady a priestranná garáž pre štyri vozidlá. 

Tiger v kúpeľni, taliansky mramor, koberce Versace

V interiéri nájdete okrem iného i pravý taliansky mramor, benátsky štuk, koberce a nábytok značky Versace, dobový nábytok, historické kachle pozlátené 24-karátovým plátkovým zlatom či predložku z tigra. Nechýba ani, bazén s protiprúdom, sauna, solárium a vírivka. Samozrejmosťou je alarm, kamerový systém, videovrátnik a klimatizácia.

Zdroj (text+foto): Nehnuteľnosti.sk/EDEN s.r.o.

Diskusia

Podobné články

TOP 10: Toto sú najkrajšie drevenice slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie drevenice slovenskej inzercie

O vlastnej drevenici sníva mnoho Slovákov a my sa im nečudujeme. Drevené stavby majú totiž svoje osobité čaro. Sála z nich teplo domova a špecifická atmosféra, ktorú ponúka len veľmi málo nehnuteľností. Sú to stavby ako stvorené na rekreáciu, avšak čoraz viac ľudí ich využíva aj na celoročné bývanie. Pohodový život v obklopení dreva a s prírodou za oknom, veď komu by sa nepáčila takáto predstava. Pozreli sme sa na to, čo v tejto sfére aktuálne po...